Wpis z mikrobloga

tyle, że wrzucanie w koszty już nieaktualne, bo jestem na ryczałcie od stycznia.


@M_longer: ej serio ci się to opłacało? Przecież kupując co chwilę nowe zestawy, sporo tych kosztów generujesz. Dodatkowo samochód, naprawy, paliwo, części, ubezpieczenie i kilka innych rzeczy. Warto się tego było pozbyć dla 4% różnicy?

Chyba dobrze chińczyki muszą płacić xDD
@damw: on raczej kupuje używki bo po co mu nowe więc nie odliczy, a praca nie wydaje się taka by samochód, paliwo i części można było wliczać w koszty :D Też jestem na ryczałcie i się nie interesowałem zbytnio tematem, ale widziałem że księgowa jakieś tam ubezpieczenie mi odlicza. By opłacało się przejść na liniówke bym musiał mieć z 30k kosztów rocznie
on raczej kupuje używki bo po co mu nowe więc nie odliczy,


@TomSz: używki też możesz odliczyć.... Ba! Bez faktury VAT też możesz przecież w koszty wrzucić (ale jest to mniej opłacalne, bo vat nie odliczasz, tylko dochodowy).
Wczoraj o tym pisałem bo założyłem, że ryczałt w tym wypadku to tak jak w IT - 15%, a nie 3%.
utrzymujesz się z Lego? Ale wypas fajnie :-)


@boguslaw-de-cubalibre: Nieeeee. Jeszcze nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co do tego 42114, może wiesz czy istnieje jakaś opcja sterowania nim nie przez apkę, któryś z kontrolerów lego ma możliwość sparowania się z nim?


@fransua: apka Brick Controller 2 i pad od PS4 chyba tylko wchodzi w grę.

Aż taki shit z tego setu? Mam na niego ochotę, ale
@M_longer: Ok, dzięki, niestety te rozwiązanie widziałem, liczyłem, że jest może coś czego nie znalazłem trudno. Tak czy siak planuje sprzedać ten zestaw, a to jedynie mogło sprawić, że zostałby ze mną nieco dłużej.