Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Layla91: bo kościół twierdzi że wpis do sekty jest nieodwracalny mimo że to jeden z sakramentów jak małżeństwo a jednak są sakramenty które można unieważnić to już wpisu do sekty nie można tym samym nie da się usunąć swoich danych z tego gówna jakim jest kościół
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Layla91: to nic nie wnoszący kolejny sakrament kościelny który nic nie zmienia poza adnotacją że się nie jest członkiem kościoła, gdyby to było faktycznie usunięcie wszelkich danych i odejście z sekty to spoko. A tak to szkoda czasu.
  • Odpowiedz
@steemm: Według mnie lepiej olać apostazję, bo co z tego, że jesteśmy liczeni w jakichś statystykach? Niech sobie nas liczą xD Wystarczy, że nasze pokolenie nie ochrzci własnych dzieci, to będzie widoczny spadek w statystykach :) A jak kogoś rodzice nalegą by ochrzcić wnuki, "by do piekła nie poszły", to można zawsze z empatii do rodziców ochrzcić dzieci poza kościołem. Każdy chrześcijanin może udzielić chrztu. Można też poprosić znajomego księdza.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Indoktrynator: akurat mam dwójkę dzieci i jakiś czas temu powiedziałem rodzicom że, dzieci nie będą chrzczone i mają przestać o tym mówić. I zawsze to powtarzam że ślub mam cywilny jako, jedyny w rodzinie i jako, jedyny mam dzieci wolne do katolickiej sekty.
  • Odpowiedz
Są kościelne rozwody


@Rga79: xDDDDDDDDD
Nie ma rozwodów, "co Bóg złączył...", jest ostateczne. Pod pewnymi warunkami, Kościół uznaje ślub za nieważny. Ale to zdecydowanie nie jest to samo co rozwód.
  • Odpowiedz