Wpis z mikrobloga

@wakxam: Jak wyobrażacie sobie dziś członków ekipy gdyby nigdy by nie spotkali na swojej drodze Friza? Bo ja tak:

Wersow: Nadal by studiowała prawo dorabiając sobie w jakimś sklepie bo wcześniej robiła jako kelnerka no ale restauracje zamknięte...

Mini Majk: Wróciłyby do pracy na taśmie...bo puby zamknięte!

Poczciwy Krzychu: Pracowałby u jakiegoś Janusza biznesu w jakimś warsztacie...

Wujek Łuki: Wydaje się ogarniętym gościem więc on by sobie radził...

Tromba: Praca magazyn, jedynie go tam widzę...

Marcysia: Też wydaje mi się że skończyła by w Żabce na kasie bo kluby zamknięte...Nie ma gdzie tańczyć dla kilku napalonych facetów...

Murcix: KFC, McDonald's...

Patecki: Nagrywał by nadal "Spędziliśmy noc w..."

Prawda jest taka że oni do końca życia powinni Frizowi lizać buty bo tylko dzięki niemu mają to co mają... #friz #wersow #polskiyoutube #ekipa
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wakxam: Można sobie gdybać... a co by robił friz jakby nie spotkał Kamila Deona? Nie dostałby boosta na yt, pracować fizycznie by nie mógł bo problemy z plecami ¯_(ツ)_/¯
Wiem Karol, że to czytasz , więc weź wynajmij dnku do filmowania w ramach wdzięczności bo chłop przez pandemie pewnie ma trudną sytuację a bez niego nie miałbyś motywacji do stworzenia kanału i serii z klocków xD
  • Odpowiedz
@wakxam: a mi sie wydaje, że trafili i nie wiem po co gdybać
wszyscy obecnie wiodą zajebiste życie, Friz wiadomo że im w tym pomógł i na pewno beda mu wdzieczni do konca zycia
Obecnie, każdy z nich może żyć nawet pewnie z samego insta/tiktoka, nawet jak Friz powie w---------c
  • Odpowiedz
Wersow: Nadal by studiowała prawo dorabiając sobie w jakimś sklepie bo wcześniej robiła jako kelnerka no ale restauracje zamknięte...


@wakxam: w------i by ją tak jak to zrobili obecnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Poczciwy Krzychu: Pracowałby u jakiegoś
  • Odpowiedz
@tabarok: ja nie wiem skad wzielo sie to, ze krzychu niby zna sie na motoryzacji xD Chlop mowi, że lubi samochody, a nie że zna sie na nich. A ludzie jak pisza o pracy to wrzucaja mu prace na warsztacie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@se_mallo: haha prawda. To tak samo jak mowil jak to na zloty nie jezdzi samochodow w krakowie nie jezdzi xD A jego przyjazdy na zloty wygladaja tak, ze wrzuci na to na instastory, postoi z boku 30 minut i pojedzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz