Wpis z mikrobloga

@Boban1992: postaraj się unikać jego q i podczas wymian i all-inów, postaraj się jak najmniej przyjąć strzałów z jego pasywki. urgot jest dużym problemem jak ma W wymaksowane i przedmioty, na linii nie jest aż tak silny, jak nie dostajesz z każdego kolana.
@Boban1992: Staraj się dosłownie ruszać co chwilę w innym miejscu, nie możesz nigdy stać dłużej niż sekundę w jednym miejscu, jeżeli Urgot wie, że masz mniej niż pół hp, za wszelką cenę będzie starał się puścić na Ciebie R i ostry wjazd, aby dokończyć i użyć finalnie super umiejętność.

Gram często Urgotem obecnie na topie, mam straszny problem z championami, które w dużym stopniu rzucają na mnie slow typu Darius swoim
@Boban1992: Ogólnie ta postać to statcheck i bardzo ciężko pobić go w 1v1 wbijając w niego na pałę, musisz wykorzystać jego błąd jak na przykład użycie W albo zmissowanie E

Urgot z PTA ma najlepszy lvl 1 w grze, więc nie podchodź do niego za blisko, bo jak dostaniesz z E to stracisz 3/4 HP

Lvle 3-5 to moment w którym jest słaby i wtedy powinieneś go abusować

Jego Rka ma
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Boban1992: Pickuj Tristanę, farm minionki i go przescalujesz. Dodatkowo Twój range będzie większy od niego z czasem, więc wyjebongo xD Próbowałeś Kennena? Wydaje mi się, że wszystko co ma range będzie dobre na niego. Jak będzie w Ciebie wchodził to E i ciśniesz bydlaka. Mam wrażenie, że Urgot to taki trochę lepszy Darius, na którego wystarczy grać bezpiecznie i będzie useless do końca gry.

@Velpreso: @OjciecMateusz: @Mega_Smieszek: @mimp: @VEEF: ogolnie problem polega na tym, ze moj championpool na topie to raczej tanki - Singed, Cho, Malph, Morde, Sion, Maokai, Shen. Od swieta jakis Renekton czy Trundel.

Jak poleci ban Urgota, to zaraz pojawia sie Darius, no i wtedy tez jest lekka #!$%@? :D

O ile creepowanie jako tako jest w porzadku (trace niewiwle cs do takiego urgota) o tyle zawsze jestem