Wpis z mikrobloga

@Tyrese: Zawsze masz dźwignię. Zawsze możesz (do czego małymi kroczkami, bardzo powoli się zbliżamy) grać shorta, jak zaczniemy się pytać kretów, którędy w stronę jądra...

Generalnie zadajesz pytanie, na które nikt Ci nie odpowie. Z jaką kwotą warto podejść? Wystarczy samego siebie zapytać jakie ewentualne zyski by mnie satysfakcjonowały. Wkładasz 10,000 zł, BTC rośnie te 30% jeszcze... 3,000 zł mnie zadowala? Jeśli tak, to jeszcze jakie jest prawdopodobieństwo, że zarobię 3,000
@zaxom: rozumiem, kwestia indywidualna

a dla kompletnie zielonej osoby w temacie co polecałbyś zrobić? wiadomo nie możesz odpowiedzieć mi konkretnie co będzie dobre a co złe, ale jeśli już mógłbyś coś powiedzieć na start to co by to było?
@Tyrese: na btc miesięcznie 1000zł spoko. Na mniejsze krypto dałbym 5000zł miesięcznie.#!$%@? ale my mieszkamy wpolsce więc kupuj jakieś tańsze krypto które przy skokach i wachaniach btc ma największy % spadku i % wzrostu.
weź też pod uwagę prowizje, np przelewając BTC na portfel z Binance płacisz $4 prowizji od transakcji


@sfOwl: tam wypłata kosztuje 0.0005 BTC to na teraz jest 28$ coś się zmieniło? wypłacałeś za 4$?
@Tyrese: no nie rozumiesz.

1. Ktoś teraz otwiera pozycję o wartości kilkunastu milionów dolarów na longa na dźwigni licząc, że do jutra zarobi kilkadziesiąt/kilkaset tysięcy dolarów.
2. Inny chłopak otwiera shorta o wartości 1,000 dolarów, licząc że będzie miał za co kupić swojej dziewczynie kwiatki na jej urodziny.
3. Następny stackuje sobie od cząstki Bitcoina od 2 lat za jakąś część wypłaty i patrzy jak mu się wszystko pięknie pomnożyło ale
@Tyrese: Nie zrozum mnie źle, absolutnie nie chcę Cię odwieść od jakiejś tam decyzji inwestycyjnej ale pytasz w momencie, w którym smart money liczy ile osób zadaje podobne pytanie i dla nich jest to wyznacznik, że czas się w niedługim czasie powoli ewakuować z pieniędzmi.

Sam dzisiaj u siebie w centrum handlowym widziałem kolejkę przed bitomatem, gdzie przez ostatni rok chyba tylko raz widziałem jak ktoś z niego korzystał. Oczywiście ludzie