Wpis z mikrobloga

Dziwne uczucie, gdy człowiek zdaje sobie po latach sprawę, że miał olbrzymie szczęście będąc wysokim. W podstawówce i liceum byłem typowym nerdem z zerowym skilem socjalnym, ale zawsze byłem najwyższy lub przednajwyższy w klasie i zawsze jakiś odzyw od dziewczyn miałem. Na walentynki 1-2 karteczki, a tu mnie jakaś za tyłek załapała, na stódniówkę też nie maiłem problemu z parą.. Twarz mocno średnia, myślałem, że nie będę miał nigdy dziewczyny i żony. Na studiach się troche ogarnąłem, tzn. dalej skill socjalny poniżej zera czyli poziom Wykopka, ale siłownia weszła i pierwsze wyjścia na imprezy i laski czasem nawet same mnie podrywały. Pamiętam jak na "imprezie z siłki" 2 dziewczyny mi stawiały drinki i jasno sugerowały trójckącik, ale oczywiście ja nieogar - nie wiedziałem o co biega. ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) Ogarnąłem się kompleksowo dopiero przed 30 i co prawda straconych lat młodzienczych nie odzyskałem, ale co studentek poobracałem, i to naaaaaaaaaprawdę atrakcyjnych - to moje.

Niski facet musi na prawdę mieć "gadane" 10x taką jak ja i zarabiać 2-3 tyle co ja by w ogóle znaleźć partnerke i to tylko jako betabankomat, a i tak nie ma szans by spontanicznie przelecieć jakieś atrakcyjne dziewczyny przy dogodnym seksie bo przezyli chwilowe zauroczenie.

Wykop otworzył mi oczy i strasznie cięty teraz jestem gdy ktoś dyskryminuje takie osoby. Nasza kultura jednak dalej nie widzi w tym nic złego, a motyw niskiego faceta z którego można się posmiać jest powszechny nawet w 2021 roku. Wiem, że za 5-10, max 20 lat będzie to równie głupie jak smianie się z kogoś bo jest np. innego koloru skóry albo niepełnosprawny, ale na razie to są tragedie dziesiątek tysięcy osób, które szybko się nie skończą. Kobiety 170 cm i niższe nie są nieatrkayjne dla facetów więc będa się rodziły kolejne osoby poniżej 170 a może nawet poniżej 160 cm, a ewolucyjne preferencja kobiet by mieć wysokiego i dobrze zbudowanego faceta, a nie niskie chucherko, potrzebuje kilkanaście, może nawet kilkadziesiąt tysięcy lat, na zmianę bo wzrost w dzisiejszym czasie już nie daje przewagi ewolucyjnej. Niski facet, który jest zaradny, inteligentny, pracowity, nie popada w uzależnienia, może zniszczyć wysokiego na wszelkie możliwe sposoby, ale ewolucja potrzebuje czasu by "wdrożyć" to w mózgi.

#przegryw #blackpill #wzrost #chad #podrywajzwykopem ##!$%@? #blackpillraw #stulejacontent #niebieskiepaski
Syn_Tracza - Dziwne uczucie, gdy człowiek zdaje sobie po latach sprawę, że miał olbrz...

źródło: comment_1615844398FZgsehffWmZwGKkNxNOWGL.jpg

Pobierz
  • 63
  • Odpowiedz
@JediKnight no bo wiadomo ze cecha na srednim poziomie(morda) +cecha na wysokim poziomie(wysoki wzrost) >>cecha na wysokim poziomie(morda) +cecha na niskim poziomie (wzrost)
To jest logiczne czysta matematyka
Morda =wzrost dlatego ze:
Sredni wzrost+dobra morda=wysoki wzrost i srednia morda
  • Odpowiedz
@Syn_Tracza: oczywiscie ze zalezy inaczej bys takich wysrywow nie pisal, chcesz sie chwalic przed randomami ze nie jestes przegrywem bo masz kijowa morde , ale.wysoki. tak naprawde jestes przegrywem, wzrost gowno daje. Mialam w lic. 2 gosci wzrost 190, ale.kiepska morda, ok nie jakas tragedia. Powiedzmy 5/10, zadna babka na nich nie spojrzala. Za to goscie co byli przebojowi i mieli czasem ponizej 180 mieli dziewczyny, ktore same do nich
  • Odpowiedz