Wpis z mikrobloga

tylko proszę mnie nie hejtować zaraz

Generalnie bardzo szanuję co pampolini robi ze szczurem a jeszcze bardziej ze pomógł dziś psiakom ALE
jak go tak słucham to delikatnie mówiąc nie byłby przeze mnie lubiany za swoją osobowość
-strasznie cwaniakuje tylko tak ciotowato trochę :D "nie drzyj #!$%@? na las" , młodego tez dziś strasznie próbował ustawiać ZA BARDZO

-widać że bardzo lubi współpracować z policją , coś mi się wydaje że nie tylko na szczura ale ogólnie raczej lubi to ,widać że dobrze się w tym porusza :D

- kozaczenie hajsem , ok nie robi tego dla hajsu ale podam przykład "dałem jej 100 za to że wzięła psiaki, żałuję że nie mam adresu wysłałbym kolejne 400zł (takie wiecie co to jest dla mnie 4 setki pff ) oczywiście to było w mega słusznej sprawie natomiast wydźwięk tego był jak dla mnie taki wywyższający się

Sory Pompolini może się czepiam , może nie mam racji , robisz robotę dobrą szanuję
#kononowicz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mojenowekonto: nie bez powodu to były szpicel z latexowej grupki. Z jakichś powodów się tam musiał znaleźć. Teraz robi jakieś teatrzyki i jak również nie przepadam za Strusiem i jego wybrykami to on robi z niego pośmiewisko pod publikę. Urka burka kozia rurka
  • Odpowiedz
@mojenowekonto: a myslalem ze tylko mnie #!$%@? to cwaniakowanie kasa i ustawianie po kontach fifiego. a co do kasy to niby on ma w #!$%@? kasy i nie robi tego dla pieniedzy a non stop lajciki poodpalane u niego po nitrotripach i zebranko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mojenowekonto: i to chwalenie się autem xD przykładowo, zamiast: ''idę do samochodu'' to ''idę do volvo xc70 2.4 turbo z mapą na 310 koni" xD taki drugi #!$%@?, ale przynajmniej robi coś dobrego i za to ma mój szacun
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@mojenowekonto: szanuję za wypowiedź, każdy może mieć swoje zdanie.
-zapytaj się fifiego o co chodziło, fifi jest w gorącej wodzie kąpany, i wszystko szybko i bez przemyślenia jakie skutki mogą wyniknąć. Sytuacja wyjaśniona z Fifim osobiście
-jako człowiek po służbie, uwierz mi że nie mam zamiaru malować, wylewać etc na strusia, a dla mnie wpisanie kolejne strusia do notatki służbowej jest dowodem w sprawie skierowanej przez rdos i urzędu Miasta
  • Odpowiedz
@DonRademenes: szanuje za odpowiedź , ja oczywiście mogłem źle odebrać pewne rzeczy , może inaczej to interpretuje tez inaczej się z kimś rozmawia w realu inaczej widzi go przez chwilę w necie w każdym razie leć ze szczurem no i największa nadzieje że w końcu ktoś czyli ty zrobi coś z centralą ... a młody no wiesz ma 16 czy tam 17 lat to wiadomo że narwany
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@mojenowekonto: wiadomo, wódki razem nie piliśmy więc mogłeś to źle zinterpretować. A młody wiadomo, w gorącej wodzie kąpany, bardzo łatwo przez taka osobę zostać wystalkowanym, bądź przypadkowo nagranym, wytłumaczyłem mu co i jak, i miejmy nadzieję że zrozumiał.
  • Odpowiedz