Wpis z mikrobloga

Czy benzo w małych dawkach może pomóc z przeogromnym lękiem / fobią społeczną? Powiedzmy 0.25mg bezpośrednio przed planowanym spotkaniem zapewni "spokój ducha"?

#psychiatria
  • 6
@r4do5 cóż, jestem gotów wejść w nałóg tylko żeby mieć możliwość na kilka "normalnych" spotkań.

Mam zakodowane w głowie spotkanie==nienaturalny stres więc podświadomie unikam spotkań i nie potrafię z tym walczyć. Nawet jak zbiorę się na odwagę to minie tydzień, dwa i jestem totalnie wyczerpany i rozdarty, odrzucam wszystkie kontakty i zamykam się w piwnicy na miesiąc lub dwa. Potem doskwiera samotność aż w końcu znów się odważę i tak w kółko
@Aenys: Pomoże, ale zastanów się nad połączeniem antydeprechów z pregabaliną. Benzo to droga do nikąd. Rosnąca tolerancja i #!$%@? zespół odstawienny. A co będzie jeżeli źródełko wyschnie? Lekarze niechętnie przepisują.
@wyk00p jasne, najpierw spróbuję wyciągnąć jakieś alternatywy od psychiatry, może do wenlafaksyny powinienem wrócić, raptem miesiąc ją brałem i zrezygnowałem całkowicie z leczenia na jakieś pół roku.

Co do wyschniętego źródełka - nie ma takiego problemu którego nie da się rozwiązać pieniędzmi :P

@FailedNormie1990 przy 1mg już działa na mnie bardzo sedacyjnie, przy 2mg zdążały się problemy z pamięcią na następny dzień xD