Wpis z mikrobloga

@FarQ: Ja tak robię z polskiego i angielskiego. Napisałam kiedyś dziewczynie pracę, zapłaciła i wszystko w porządku. Po pewnym czasie odezwała się znowu (pół roku później), a ja zdążyłam już podnieść nieco cenę, zresztą nauczona doświadczeniem najpierw proszę o przelew, a potem biorę się do pracy. Laseczka mnie zwyzywała, bo przecież nie ma pewności, że ja to dla niej zrobię (poprzednią pracę to wróżka napisała ofc) i rezygnuje, na koniec dodała,
@FarQ: albo skoncza we wlasnym januszexie i beda #!$%@? innych na kase

przyklad z mojego liceum, najwiekszy debil w klasie z chlopakow przepchniety do matury i przez mature, bo mial dzianych starych , no w zasadzie nie powierzyl bys zadnego odpowiedzialnego zadania

To przejał jeden ze sklep rodziców- wszedl w franczyzne- teraz ma kilka sklepow spozywczych franczyzowych

bycie idiota w w szkole, nie przeklada sie na bycie idiota w zyciu- bo
@nobrainer Z pieniędzmi rodziców oczywiście. Również zdarzają się wyjątki, które się wydrą poza regułę i stworzą coś sami, ale jest to mały odsetek tych ludzi. Po prostu ci co mają zagwarantowany dobry start, spadek bądź potrafią kombinować przeważnie coś osiągną
Ci ludzie mogliby to wygooglować w sekunde


@FarQ: No właśnie nie do końca. Umiejętność wyszukiwania informacji w Internecie wśród wielu moich młodszych znajomych normików leży i kwiczy. To z resztą doskonale widać po tematycznych grupach na FB. Te same, banalne pytania powielane wciąż i wciąż. I w 9 przypadkach na 10 wystarczy dokładnie to samo pytanie wpisać w google i kliknąć w 1 link ;]
Rośnie nam o zgrozo pokolenie internetowych
@FarQ: Sam pomagam aktualnie dzieciakom z klas 5-8 z informatyki, chemii i jakieś podstawy angielskiego, ale na szczęście ja pomagam tylko dzieciom znajomych. Chociaż mam jednego łebka, który OD ZAWSZE ma robione prace domowe, referaty itp. przez matkę. Ile razy tłumaczyłem, że chłopak będzie debilem, bo nic nie robi samodzielnie to nie zliczę. ALE ON NIE BĘDZIE PRZECIEŻ CAŁY DZIEŃ W KSIĄŻKACH SIEDZIAŁ, ale jak coś to tam referacik byś napisał
@Mow_do_mnie_mistrz Aktualnie photomath kosi Wolframa pod kątem intuicyjnej obsługi jak i łatwością wklepania czego potrzebujesz i jakiego obliczenia potrzebujesz, wolfram premium jest lepszy pod względem inżynierskim, ale podstawowy według mnie jest na równi albo nawet gorszy od photomatha