Wpis z mikrobloga

Sam myślałem o spc gear gk550.


@kochamschabowe: mam na blue switchach i jestem zadowolony. Jest dość ciężka, także sprawia wrażenie solidnej i nie lata po biurku. Na minus farba, która bardzo łatwo się zdrapuje.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pan_warell: a czy nie ma metalicznego brzęczenia podczas pisania? Łatwo to sprawdzić dynamiczniej uderzając w pojedyncze klawisze. Niestety mam dwa mechaniki i oba mają tą wadę. Drugi jest bezprzewodowy i służy bardziej do centrum multimedialnego więc przymykam na to oko
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pan_warell: nie chodzi mi o klik. Niestety w tych klawiaturach poza klikiem słychac metaliczny dźwięk jakby odbijającej sprężyny. Taki metaliczny dźwięk który chwilę wybrzmiewa i jest on dość irytujący.
  • Odpowiedz
@kochamschabowe: miałem taki sam problem na switach outemu brown, jak badałem temat to tą przypadłość ma dość sporo klawiatur z tymi przełącznikami, teoretycznie raczej nie można tego naprawić ale znalazłem sposób jak ten metaliczny dźwięk ograniczyć. Ja włożyłem do klawiatury matę gąbkową oraz nasmarowałem przełączniki metodą bez rozbierania, ciężko mi określić czy to nasmarowanie dało jakieś efekty, ale włożenie maty dało super rezulataty i klawiaturę dało się używać.
  • Odpowiedz
@kochamschabowe: nie ma sensu inwestować w Hammera 2. Klawiatura niewarta zachodu. Dobrze myślałeś, jeżeli chcesz full size, to GK550 jest słusznym wyborem. Zależnie od wymagań, masz zarówno blue, browny, jak i redy, oczywiście kailhe, czyli poziom wyżej.
  • Odpowiedz