Wpis z mikrobloga

@Riczard: ale coś w tym jest, jeden znajomy z Angoli został w PL po studiach i związał się z polką (blondynka ale wg wykopowych standardów to nie wiem czy 1/10). Jak jeszcze byłem na studiach to dużo tych chłopaków z Afryki poznałem i zazwyczaj latały za nimi brzydkie laski( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Jak jeszcze byłem na studiach to dużo tych chłopaków z Afryki poznałem i zazwyczaj latały za nimi brzydkie laski( ͡° ͜ʖ ͡°)


@codowuja: ta sama obserwacja. Niebiali podtyp ruchacz maja zazwyczaj bardzo niskie standardy, wiec biora nawet takie ciezsze niz oni jesli sa chetne.
  • Odpowiedz
A śmieszniejsze jest to tym bardziej, że ich ojciec był razem z nimi podczas trwania programu, a beciak siedział sobie i na to wszystko patrzył


@Userneet: Eh przegrywy, sami nie ruchacie, to komuś zazdrościcie. Ludzie są różni.
  • Odpowiedz
żeby płacił na dzieci z poprzedniego małżeństwa


@Userneet: Nie wiesz jaki mają układ i na ile ten facet partycypuje w kosztach utrzymania dzieci, nie siedzisz w ich finansach. A nawet jak partycypuje, to to jego pieniądze i #!$%@? ci do tego. Od ciebie nie bieże.. Najgorszą cechą polactwa jest życie czyimiś sprawami. Jesteście gorsi niż stare baby.
  • Odpowiedz
@DeineVater: jakbys miał mózg to bys ogarnął że tutaj chodzi o promowanie postaw sprzecznych zinteresem społeczeństwa. Jak chcesz społeczeństwo indywidualistów to weź ziomków i zbudujcie sobie coś takiego na swoim terenie. Takie zakładanie ż enie powinno się patrzec dalej niz czubek własnego nosa jest strasznie naiwne. Poza tym uszanuj też to że ktoś może myslec inacej niż Ty i wciska nos w nieswoje sprawy, krzywdy tym nikomu nie robi.
  • Odpowiedz