Wpis z mikrobloga

W ten poniedziałkowy ranek dzielę się z Wami (moim zdaniem) przyjemnymi i niecodziennymi widoczkami z wyspy Comino.
Wyspa, która zamieszkana jest na stałe przez 2 osoby, oferuje najlepsze widoki ZIMĄ!
Mam nadzieję, że film sprawi, że Wasz tydzień rozpocznie się nieco lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W filmie (2:17) zobaczycie jedną z siedmiu wysp archipelagu maltańskiego jako idealny kierunek nie tylko latem.
Jeszcze raz podkreślę, że Malta składa sie z 7 WYSP, a nie z 3 - jak często krążą plotki w internetach.

Comino kojarzone jest przede wszystkim z uwagi na Blue Lagoon położone pomiędzy wyspami Comino i Cominotto, które oferuje krystalicznie czystą turkusową wodę z białym piaszczystym dnem i... TŁUMY ludzi w sezonie!
Ale na Comino warto wybrać sie przede wszystkim w ZIMIE, bo jest tu znacznie więcej do zobaczenia niz Blue Lagoon.

No to jak? Wbijacie na Comino zimą? Oczywiście będziemy wdzięczni jeśli zostawicie WYKOPA :)

Comino - "Malediwy Europy" - dlaczego warto wybrać się szczególnie zimą

Już wkrótce vlog pokazujący dlaczego warto wybrać sie na Comino zimą i co warto tam zobaczyć. Stay tuned!

Zapraszamy do do śledzenia hashtagu #rudeiczarne , jeżeli chcesz być na bieżąco z naszymi publikacjami.

#rudeiczarne #europa #malta #podroze #podrozujzwykopem #zwiedzajzwykopem #film #zainteresowania #trekking #wakacje
rudeiczarne - W ten poniedziałkowy ranek dzielę się z Wami (moim zdaniem) przyjemnymi...

źródło: comment_1615793949EmK7sXoJ1qih3z786IN23G.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
@binx1: No jasna sprawa ze w zimie czasami potrafi wiac mocno. Ale i tak jest dużo słonecznych dni z względnie lekkim wiatrem (oczywiście, jeżeli nie ograniczaja nas weekendy tylko)
  • Odpowiedz
Mieszkałem 3 lata, na Comino nie raz zimą się pływało( ͡° ͜ʖ ͡°) raz przypłacone pobytem w Mater Dei. Ale warto było, magiczne miejsce, jak wiele na Malcie - bez turystów x10 lepiej oczywiście.
  • Odpowiedz
@pauvre: Pobyt w Mater Dei przez temperature wody/chorobe czy meduzy? :> Ja nie miałem odwag iwejśc do głowy chociaż temperatura pomimo wiatru bardzo skłaniała do dania nura ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@rudeiczarne: Byliśmy z żoną na Malcie zimą, mało turystów, kolejek brak. Pogoda słoneczna, około 20 stopni, ludzie poubierani w płaszczach a my na krótki rękaw i spodenki, więc chyba dla lokalsów musiało być zimno, bo chyba nawet psa w kurtce widziałem. Ale ogólnie polecam!
  • Odpowiedz
@ChytryJanuszMenda: Haha, obserwujemy to każdej zimy. Owszem zdrzają się chłodniejsze dni jak 12-14 stopni odczywalna temperatura. ALe przy 20 stopniach czesto widac Maltanki w kozakach czy płaszczach :D Jak już chcę chodzić w takich ciuchac no to jedyna opcje wtedy :D
  • Odpowiedz
Co wy widzicie w tym miejscu? Syf kiła i 25 euro za parasolkę z miejscem 30 na 30cm i nie raz płynąłem z Marsaxlokk po znajomych bo nie załapali się na ostatni „prom” czekając 2 godziny w kolejce! Jest 100 innych wspaniałych miejsc do pływania
  • Odpowiedz
@pepe32: Jakbyś nie zauważył to ten film pokazuje Comino (nie tylko Blue Lagoon) w zimie, kiedy wyspa jest pusta a w lagunie nie ma nikogo :D Płynąc z Marsaxlokk na Comino to chyba prędzej by im było płynąć wpław na Gozo i wrócić promem - no chyba że masz speedboat'a ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Zakimar dlatego pokazuje inne oblicze - zimowe/wiosenne :) jest roznica co? A w sezonie to plynie sie tam pierwsza lodka o 8.30 z Cirkewwa i ma sie przez 2h mozna sie nacieszyć laguna. A potem spada sie na St Maria Beach :)
  • Odpowiedz