Wpis z mikrobloga

@login-jest-zajety A nawet jeśli to po co robić o tym w ogóle wpis? Mam wrażenie, że najlepszą rzeczą jaką można zrobić to obojętność, a tak to piszesz to po co? Dla atencji? :) dlaczego nikt nie potrafi być obojętny? Mam wrażenie, że ludzie obojętność traktują jak słabość. Weź wycziluj, jest niedziela, czy tam poniedziałeczek, jest pięknie, spokój, siedzisz sobie w domku, zero potrzeb :D
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@RobieZdrowaZupke No i patrz jaki on jest genialny! Dalej o nim piszecie :D.


Lol. Czyli miarą sukcesu to rozpoznawalność obojętnie czy negatywna czy pozytywna? Mam wielu lepszych kandydatów od tego obślizgłego typa. Dużo lepszych!! XDD

To mnie zawsze rozwala, wyzywacie od atencjuszy ludzi, a sami im te plusy i komentarze podbijające statystyki i rozgłos dajecie :D. No dla mnie typ to geniusz :D


A dla mnie fenomen jeżeli chodzi o brak zasad
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MalaHelenka: Poza tym co to #!$%@? za argument z dupy. O manipulacjach #tvpis też nie piszmy bo tylko rozgłos im dajemy, co nie? XD

@RobieZdrowaZupke: kij tam z manipulacjami tvpis. Austriacki akwarelista to był dopiero spoko typ. Do tej pory o nim gadają, W SZKOŁACH SIĘ O NIM UCZĄ NAWET!

@zamulatorsmarkacz Ooooo to to to o tym piszę teraz :))) to jest właśnie to! :D

@MalaHelenka: ale o czym?
To ja tak tylko wspomnę, odnośnie wielu górnolotnych zwrotów których użyłeś, że jesteśmy #!$%@? na wykopie i nikt o zdrowych zmysłach tego portalu nie bierze na poważnie xD


@heidd: zrozum że ten typ się tak na co dzień zachowuje xD i jakich w #!$%@? górnolotnych XD może jdnak zacznij czytać jakieś książki to poszerzysz zakres słownictwa i nie będziesz zwykłego tekstu jako górnolotnego oceniał xD