Wpis z mikrobloga

@Koner1391: Ale ten gniot bez dźwięku przypomniał mi chociaż stare czasy Tigera Bonzo, jak nagrywał gniota pralkowego, że Uszatka nie było słychać. W sumie uszatek złodzi jest pewnie bardziej inteligentny niż Old Aron i Young Aron razem połączeni
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 27
Powiem tyle Rudy i cała Latex bando. Myślicie że kanał to jest coś tak ważnego w moim życiu jak dla was? Nie jestem tak niedorozwiniety jak major czy wy że YouTube jest całym waszym światem , a ban jest dla was żałoba jak by ktoś w rodzinie umarł. Myślicie że zbanowaniem kanału jutro dowody oraz adnotacje nie znajdą się tam gdzie powinny być? Ba, znajdą się, i właśnie kończę ostatnie adnotacje, które
  • Odpowiedz
@Gragam26: Ty chyba nie rozumiesz co się do ciebie mówi. Wyśmiałem to, że na TWOIM FILMIE który podesłałem wyżej, NIE MA DŹWIĘKU. Jesteś bystry jak Tiger Bonzo, że nie sprawdziłeś filmu przed wrzuceniem.
  • Odpowiedz
@Lord_of_Goat_88: Nie do końca nowy(Zależy jak na to patrzeć) 8 miesięcy temu założył kanał i nagrał wywiad z oblechem. Oblech go oczywiście polecał na swoich filmach. Krąży teoria, że to syn psa Jacka i patrząc na jego zdolności w czytaniu, zdolnościach technicznych, problemami z rozumieniem podstawowych zdań, jest to wielce prawodopodobne, że to synalek Jacusia. A jeżeli nim nie jest, to po prostu są na tym samym poziomie umysłowym i
  • Odpowiedz