Wpis z mikrobloga

@Koner1391: On to już od X lat jest powyginany od tego rozpuchu. Stawy są dla niego zapawane, cały czas jest taki jakby to ująć, "sztywny", jakby miał ciągle napięte mięśnie. Ja nie wiem jak on daje radę "psznie jeść" tymi kościanymi paluchami. Nie to co "luźny" (a zwłaszcza na zwieraczu) warmianin ( ͡° ͜ʖ ͡°)
T.....h - @Koner1391: On to już od X lat jest powyginany od tego rozpuchu. Stawy są d...

źródło: comment_1615747754rMYX4QCSaVYj4EvhXR35Y2.gif

Pobierz
najlepsze jest to, że jak się napiję to fika do ludzi


@Koner1391: On to zawsze kozak na odległość, ale jak dochodzi do konfrontacji to zawsze przeprasza albo boi się słowem odezwać, jak np. taki pato przychodził do domku drewnianego ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jedyne co nitrodolski może zrobić to spaść z wersalki z obitym ryjem, tak jak w zeszłym roku co knur był w szpitalu i ktoś
@Teutonic_Reich: na ogół u ludzi jest tak, że do 50tki statystycznie organizm, poza osobnikami z wyjątkowymi wadami genetycznymi czy jakimiś grubasami po 150 kg, jakoś tam funkcjonuje, a jak przekroczona zostaje ta bariera 50tki, to raz dwa coś tam już zaczyna się psuć i pomału niedomagać. Knurowi zaczęło się np. psuć w wieku 55 (ale to nie normalny człowiek). Struś ma 47 i faktycznie warto zmontować taką kompilację jak postarzał się
Moim zdaniem nie dociągnie tej 50tki


@SiennaWest: Według mnie też nie dożyje, a przynajmniej mi się tak wydaje. Przy okazji jeśli konon umrze przed nim i struś skończy bez domu, a jego popularność zależna od konona się skończy to jego los będzie przesądzony.

że oboje rodziców zmarło młodo, zwłaszcza matka

To prawda, jego matka zmarła chyba w wieku 30-kilku lat nie wiadomo na co, ale jego ojciec był alkoholikiem i pewnie
Czy ja wiem? Jego ciało przez to ile ćpa musi walczyć z zatruciem organizmu które powoduje rozpuszczalnik i dlatego potrzebuje dużo energii, dlatego struś zjada 5 śniadań, 3 obiady i 6 kolacji, a jest dość chudy, a nie ulany jak konon


@Teutonic_Reich: mozliwe, ze cos juz go #!$%@? od środka, rak jelita,trzustka,albo wątroba

ze sraniem tez ma problemy - wiec cos tam w srodku sie zepsuło już
@Lord_of_Goat_88: trzustce sprzyjałyby alko i fajki, które używa. Gdyby tak było, to na raka trzustki nie ma już ratunku, bardzo późno wykrywany i może położyć do ziemi w ciągu miesiąca. W każdym razie sądzę, że poskłada się jak Janek.