Wpis z mikrobloga

Powinieneś się cieszyć, bo znajomy pochował swojego ojca który był w tym wieku i był na codzień bardzo sprawnym umysłowo jak i zdrowotnie człowiekiem.


@Karling: @PiersiowkaPelnaZiol: @bukem: Znajomy rodziny, 58 lat. 5 dni w domu, 7 dni w szpitalu, nie ma chłopa.
Totalny szok, gość też w miarę zdrowy (jak na 58 lat) więc jak słyszę #!$%@? 'to tylko grypa' to już wiem że ktoś nie
  • Odpowiedz
Tylko debil będzie łykał bajki o wielkiej pandemii która wybija ludzkość. Więcej ludzi umrze przez ograniczenie dostępu do lekarzy i zabiegów niż przez covid. Nie leczona grypa to także jeden z powodów umieralności.


@bukem: Kolejny #!$%@? ekspert, "bo moja mamusia przeszła bezobjawowo, a tatuś tylko troszkę kasłał", więc wirus to ściema. A patologia służby zdrowia jednej z najgorszych w UE to oczywiście też zasługa Covida, a nie kilkudziesięciu lat zaniedbań
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Karling: Miras taka rada, weź jednocześnie paracetamol i aspirynę. Zbije ci gorączkę i postawi na nogi. Nie poleci a wręcz zabroni ci to każdy lekarz i farmaceuta bo to bije w wątrobę i cały organizm jak młot ale radzi sobie z każdą gorączką. Te dwa leki (XXI wiek i nadal nie wiedzą dlaczego) wzmacniają swoje działanie, niestety również skutki uboczne. Nie polecałbym tego również ale skoro nie możesz zbić gorączki
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ajuto00: ale nie powiedziałem że patologiczna służba zdrowia do wina covida bo nasza służba zdrowia zawsze leżała i była dnem europy niezależnie od tego kto rządził
  • Odpowiedz
Taki chory a ma siły #!$%@?ć na portalu że śmiesznymi obrazkami. Chlip chlip rozjebmy kraj, podstawowe wartości jak wolność zrujnujmy. #!$%@? gospodarke..zabierzmy ludziom cenne przeżycia i część.zycia bo wykopek dwa dni ma 38 gorączki. Chlip chlip potężny ekspert covidowy. Pewnie odmiana filipińska po 8 mutacji.
  • Odpowiedz
@Karling lvl 29, zdrowy, szczupły, z dość zdrowym stylem życia. Grypę miałem pewnie z 2-3x w życiu. Mija mi właśnie 7dzien na izolacji po pozytywnym wyniku na covid. Jak tu ktoś pisze, że covid przechodzi przez organizm jak grypa to niech się naprawdę jebnie w czoło. To zupełnie inna bajka. Mimo, że do śmierci mi daleko, to choroba serio sprawiła mi mnóstwo nieprzyjemności, wysoka gorączka, utrata smaku czy ból gardła to
  • Odpowiedz
Współczuję opie, u mnie także kilka dni ponad 38, ból gardła, mięśni do tego doszło zapalenie ucha także zajebisty ból dodatkowy, a to była grypa kilka lat temu. Wystarczy, że ktoś dawno nie przechodził grypy, złapie gorączkę i ma ból dupy o pandemię. Podałeś tylko i wyłącznie objawy grypy, dodatkowo niedługo zaczniesz pisać, że jeszcze gorsze są pocovidowe skutki ;D
  • Odpowiedz