Wpis z mikrobloga

#ama #pua #podrywajzwykopem
Ostatnio z nostalgii wchodzę na tag #pua i może wypowiem się jak ja to widzę, jako facet, który wychodził przez 2 lata prawie codziennie na 4-6h i miał z tego fajne wyniki.
Nie ma czegoś takiego jak "konieczne" cechy, aby zainteresować sobą kobietę. Atrakcyjność to zestaw suwaków. Wszystko można nadrobić czymś innym, pod warunkiem, że nie masz cech, które wpadają w skrajności - np zdeformowana twarz. Im bardziej jakaś cecha jest poniżej przeciętnej, tym trudniej nadrobić średnią atrakcyjność innymi cechami. Wygląd jest ważny. Jak ktoś Ci mówi, że nie, to #!$%@? się zna, jednak nie chodzi o to, że masz być modelem. Ważne jest to byś był przeciętny lub wyżej.
Problem w tym, że wykopkom #!$%@?ło się w głowach i myślą, że "przeciętne" to gigachad 11/10. Nie #!$%@? - wy jesteście przeciętni i zamiast analizować dlaczego nie macie prawa zaruchać, po prostu wyjdźcie, zbłaźnijcie się i pomyślcie "ok, co mogę zrobić lepiej następnym razem". Lęk was nie zabije, a z obawy przed ośmieszeniem marnujecie najlepsze lata swojego życia w piwnicy.

Nie można powiedzieć czy ważniejszy jest wygląd czy ważniejsza osobowość i gra. W zależności od kontekstu będzie inaczej. W przypadku pierwszego wrażenia, ważniejszy będzie wygląd, ale pomimo szybkiego zainteresowania ze strony kobiety będziesz palił mnóstwo leadów, bo nie będziesz potrafił poprowadzić interakcji do sypialni, zbijać obiekcji, może nawet nie będziesz wiedział co mówić do tej laski. Co z tego, że laska chce się z tobą przespać, jak wiele z nich będzie mieć opory? Jasne, niektóre są otwarte i same skoczą na bolca, ale większość lasek ma górę oporów, slut shaming itp, co hamuje je przed seksem na 1 randce i twoja sprawa czy umiesz z tym dealować czy nie.

Wygląd to potężna karta atutowa na start, ale to nie tylko twoja twarz i sylwetka. Jeśli potrafisz grać w tę grę jaką jest kreowanie wizerunku, to wygląd 5/10 nadrobisz głosem, który można wyćwiczyć, zajebistym ubiorem, na który laski bardzo mocno patrzą, dobrą mową ciała, byciem zabawnym. To wszystko umiejętności, których można się nauczyć. Mój kolega, który obecnie prowadzi jedną z nielicznych, sensownych grup o podrywie (i nie podam tu nazwy, bo zaraz będzie płacz, że to reklama, a nie o to chodzi w tym poście), przez długi czas wyglądał jak bezdomny. Chodził w brudnych butach, poplamionych ubraniach, miał #!$%@? na głowie, nie golił się i zdarzało się, że jak zapraszał do siebie laski, to na ziemi leżały jeszcze gumki po poprzedniej. Ale laski miały to w dupie, bo w momencie gdy do nich podchodził, ich szare życie zmieniało się w przygodę.

I tak jak mówiłem działałem intensywnie w temacie przez 2 lata. Wychodziłem z wieloma typami facetów. Byli Ci z ciałami greckich bogów i ci, którzy wyglądali jak rarytas dla turpisty ( ͡° ͜ʖ ͡°) i żadna z tych grup nie miała lepszych lub gorszych wyników. To jakie ktoś miał wyniki ZAWSZE zależało od game, pewności siebie i ZDECYDOWANIA. Można wyglądać 10/10 ale jeśli boisz się podejść, to nawet jak byś się spodobał kobiecie, to ona nie ma do ciebie dostępu. Zamiast chada podejdzie miras 7/10, zabawniejszy od większości jej kolegów, bo wie jak pobudzić emocje, lepiej ją rozumiejący, bo wie jak zbudować głębię w interakcji i to on będzie najlepszą, DOSTĘPNĄ opcją. Dlatego działajcie, bo to najważniejsze. Od siedzenia w piwnicy nic się nie wydarzy. Nie przyleci sowa z listem z Hogwartu. Co najwyżej mike uwodzenie zaprosi was na szkolenie i w dożynkowej stylówce podejdzie dwa razy do lasek 2/10 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 5