Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
MIałem okazję być kiedyś na jakiejś wystawie w liceum katolickim. Co istotne, jestem tam zakaz malowania się i robienia wyzywających fryzur, rzecz tyczy się dziewcząt. I co tam spotkałem- same pasztety, jakieś brzydkie cery i to u dziewczyn takich 10/10, ale widać przepaść pomiędzy tym co widzimy na ulicy, na instagramie a w rzeczywistości. Pomyślałem sobie- Boże, w jakiej iluzji i oszustwie my żyjemy. Piszę to nie po to, żeby się naigrywać, że kobiety są brzydkie bez makijażu, bo to chyba fakt oczywisty, gdyby były piękne, to by go nie używały. Piszę po to bo płakać mi się chce jaką cenę płacą mężczyźni za tę iluzję. Gdybyście zobaczyli twarze tych dziewczyn bez makijażu, to nagle przeszła by wam ochota na jakieś spermienie, całowanie drogi, po której królewna sobie szła i zlizywania wszystkiego co z siebie niewiasta upuści. Zrozumcie chłopy, że żyjemy w iluzji i oszustwie. To mi dało wiele do myślenia. Panowie, głowa do góry- jesteście ładniejsi niż większość dziewcząt!

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #604c91f84fe83c000a90444f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 6
EzoterycznyŻniwiarz: @szynszyla2018 Wiem czym jest makijaż, ale nie sądziłem, że jest to aż taka duża różnica. Kobiety to straszne oszustki. Ja używam tylko Nivea i mam lepszą cerę i włosy niż niejedna laska. Ale to ja przez 10 lat zamartwiałem się swoim wyglądem. Teraz wiem, że to niepotrzebne. Ale 10 lat depresji mam w plecy. Stąd apel do młodych ludzi- nie załamujcie się. To wszystko opiera się na oszustwie. Dziewczęta są
@AnonimoweMirkoWyznania Mnie tam bardziej ciekawi co to jest 'wyzywająca fryzura'? xD

Btw, w przypadku zdjęć bardziej zwraca się uwagę na mankamenty urody niż na żywo. Bo masz tylko jedną, nieruchomą klatkę. ¯_(ツ)_/¯