Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, próbował ktoś Dr Cyj lub osocze bogatopłytkowe na łysienie androgenowe? Lvl 20, fina brać nie mogę bo ginekomastia, a włosy w ostatnim czasie lecą strasznie... Dermatolog zaproponowała mi właśnie te dwie opcje (osocze 3x350zł bodajże, Dr Cyj 4x450zł), niby trzeba powtarzać raz na rok i mocno niweluje wypadanie, a także wspomaga odrost. Na razie korzystam tylko z minoxa, ale nie wiem czy po nim mi nie leci więcej niż bez niego ;/

#wlosy #lysienie #zakola #dermatologia #wyglad

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #604c04194fe83c000a9043f3
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 9
Nie nie da, pomoże może delikatnie na chwile, ale za dwa mata i tak wyleci ci podobna ilość włosów co bez tego osocza - lepiej odłóż ten hajs na przeszczep

Ewentualnie: zainteresuj się RU, dodaj do kuracji Fina zewnętrznie, dodaj do kuracji Fina w mniejszych dawkach (np 0.5mg co drugi dzień) + do tego suplementy które redukują jego skutki uboczne (b6 w dużych ilościach, cynk, zenszen)
Ja jechałem przed wakacjami 20 zabiegów .
Kobietom może to pomaga ale mi nic to nie dało tylko #!$%@?łem kasę.
Jedyne co na dłuższą metę to blokada DHT czy to Fin czy Ru , inaczej walka z wiatrakami
OP: @herek22: przeszczep bez blokera DHT raczej mija się z celem. Ginekomastię nabyłem właśnie od fina stosowanego zewnętrznie, a ponoć najsłabiej się wchłania, także wątpię, że kiedyś wrócę do kuracji. Nad RU myślałem, ale patrząc na reddit to tam znacznie częściej są uboki niż po finie (i ginekomastia też chyba może od tego wystąpić).

@Herdion: szkoda, ale dzięki, przynajmniej nie wywalę kolejnych pieniędzy w błoto.

--

Myślicie, że jest
OP: @Herdion: wiesz, ja na to też patrzę tak, że gdyby psikanie minoxem przedłużyłoby nieco żywot moich włosów (nawet o te dwa lata), to byłbym bardzo zadowolony, bo jak wspomniałem, lvl 20 here i obecny stan włosów odbiera mi resztki pewności siebie, wręcz wstyd się gdzieś pokazać często. ;/
Gdybym jeszcze jakimś cudem dotrzymał normalny stan włosów (nawet ten obecny) do 25-26 roku życia to byłbym zadowolony, bo na razie
@AnonimoweMirkoWyznania: 20 25 czy 28 - będzie ci cały czas tak samo bardzo szkoda włosów

Ja osobiście od RU niezaleznie od ilości nie miałem nigdy żadnych uboków, wiec mysle ze warto dać temu szanse

Co do przeszczepu - zależy jak łysiejesz. Niektórym zrobią się zakola i tyle, nie łysieją na koronie - wredy przeszczep się sprawdzi

Jeżeli jednak łysiejesz na całej głowie to uważam ze najlepszym możliwym sposobem jest przeszczepienie sobie
OP: @herek22:

Ja osobiście od RU niezaleznie od ilości nie miałem nigdy żadnych uboków, wiec mysle ze warto dać temu szanse


to tak jak połowa wykopków przy finie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Od kogo bierzesz RU? Z minoxem mieszasz? Przy RU boję się jednej rzeczy - w razie problemów nie będę miał możliwości ratowania się u lekarzy, jak w przypadku fina.

Ten komentarz został dodany przez