Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 43
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dżem dobry (truskawkowy), 07:02:00, Sobota, 13 marca 2021. Imieniny: Bożeny, Krystyny. Słońce wstało dziś o 06:06. Korzystajmy bo dziś poświeci przez 11 godzin i 39 minut, w zenicie znajdzie się o 11:56 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 17:45. Ciemna noc zapadnie o 19:03, ale gwiazd można wypatrywać od 18:21.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dżem dobry (truskawk...
  • 24
Dzień dobry

@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @BuddyBud @Czarnoksieznik_z_Angmaru @Dddkop @demoniczna_purchawka @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Pjotsze @Sikorka2017 @Velixowski @Wejszlo  @wynalazek_one @zawodowi3c @mobutu2 @shitty_support @bolorollo @petla_sprzezenia @TullamoreD @unizony_czlonek @slabehaslo @Hansim33 @wyinwidualizowany @nie_mowie_po_kociemu @Berkel_88 @bibr @piupiulaserem @Mosiondz @Pshemeck

Lecimy dzisiaj po zakupy: rolki, doniczki, ziemia, nawilżacz powietrza i ten dynks od umywalki, który niechcący połamałam ( ͡° ʖ̯ ͡°) Już, już wstaję, bo na 18 do roboty.
Miłej soboty Wam życzę
Dzień dobry, dzis poza standardowymi obowiązkami może uda się ogarnąć rower po zimowym postoju. Jescze tacie przy aucie wycieraczka z tyłu zatrzymała się na środku szyby, trzeba iść chociaż zdiagnozować problem.
Trzymajcie się, miłego dnia i pysznej kawy.
Dziś mały bonus muzyczny - całkiem nowy utwór, jeszcze cieply.

@micke: @Algus @TomTailor100 @Sikorka2017: @Wejszlo: @wynalazek_one @Pjotsze @Dziesion: @buczubuczu @wyinwidualizowany @unizony_czlonek @MalaGlupiaMiejscowosc01 @bolorollo: @AllGoesWrong: @slabehaslo: @shitty_support:
Dioddy - Dzień dobry, dzis poza standardowymi obowiązkami może uda się ogarnąć rower ...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
Dzień dobry! Co u mnie? A no odwiedziła mnie moja stara przyjaciółka migrena. To taka przyjaciółka która przychodzi i nie chce odejść, plus odbiera chęci do życia i jedzenia xD Pogoda w normie czyli wiatr sztormowy i deszcz. Miłej soboty a dla świętujących- dobrej zabawy!
@wynalazek_one: ja też pracuje tzn zaczne za 3 h xD
@TomTailor100: oooo, zupelnie jak Tokio Drift xD
Napij sie za mnie bo ja nie moge
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@micke: @TomTailor100 @Sikorka2017: @Wejszlo: @wynalazek_one @Dioddy @Pjotsze @Dziesion: @wyinwidualizowany @unizony_czlonek @MalaGlupiaMiejscowosc01 @bolorollo: : @AllGoesWrong: @slabehaslo: @shitty_support: @petla_sprzezenia: @omi-omi: @mobutu2: @Dddkop: @algus: @Hansim33: @nie_mowie_po_kociemu: @Glupiii: @piupiulaserem
@Jurgen_Van_Beethoven:

Witajcie. Długo nie pisałem, ale kiepsko było z czasem. Praca na wynajmie okazała się memem (pod względem organizacji, a raczej jej braku), więc w czwartek nastąpiła kulminacja mojego #!$%@?