Wpis z mikrobloga

@jmuhha Z polskich sklepów mniej na pewno nie będzie. Redmi Note 9 Pro 6/64GB startował z 1299 zł, a ten jeszcze jest 10 albo 20 dolarów droższy. Na Ali czy z podobnych źródeł myślę, że za 1000-1100 zł może być do wyrwania
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wsciekly_klapek_zawadiaka: akurat co do aparatu to widziałem że w tym modelu jakość jest dosyć zbliżona do iPhone 12. Ogólnie w recenzjach obiektyw jest na plus.

Zresztą na dniach mogę zadać relację jak tylko telefon przyjdzie bo już zamówiłem więc w przyszłym tygodniu powinien dotrzeć do Polski

@mirkacz: na allegro widuje już januszy wystawiających słabsza wersję za 1500. Ogólnie obstawiam mniej więcej taka cenę w oficjalnym distro bo dochodzi VAT choć
s.....n - @wscieklyklapekzawadiaka: akurat co do aparatu to widziałem że w tym modelu...
@slozubn: kurcze bo mam poco x3 za 800 z amazonu xD

ale chyba mi nie odpasowal i bym chciala zwrocic i wlasnie brac redmi note 10, zwlaszcza, ze jest cienszy i ma amoleda
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jmuhha: tak od Hiszpana.

Gwarancja jest tylko że jak coś się #!$%@? to leci na serwis na półwyspie iberyjskim. No chyba że da radę się dogadać jako że to oficjalny sklep na możliwość serwisu u oficjalnego polskiego partnera choć mam nadzieję nie korzystać z gwarancji, soft w 90 proc i tak ogarnę sam, gorzej jak coś z hardware ¯(ツ)

do tej pory tylko raz serwisowalem telefon lata temu -