Wpis z mikrobloga

Jest to dla mnie pierwsza edycja w FUT i nie do końca jeszcze ogarniam kwestie taktyki, wytycznych itd. Może chciałaby jakaś dobra dusza pomóc w tym temacie. Obecnie skład jak na screenie, w komentarzu ławka. W DR idzie mi kiepsko, aż wstyd mówić :) Dodam tylko, że póki co jestem prawoanalogosceptykiem, próbuje go jakoś ogarnąć ( ͡º ͜ʖ͡º)
#fut
CoryTrevorLahey - Jest to dla mnie pierwsza edycja w FUT i nie do końca jeszcze ogarn...

źródło: comment_1615562676rhgzmIRlMmAfTxGNFvzN5m.jpg

Pobierz
  • 11
@Gromash xbox, pytanie laika teraz - miałbym zmieniać formacje po rozpoczęciu spotkania? A jak z wytycznymi? Jeśli o bramkarza chodzi to nawet spoko, ale raczej nie widzę większej różnicy między nim a Llorisem, który bronił wcześniej.
@CoryTrevorLahey Powinno starczyć budżetu w takim razie.Musisz wejść w ustawianie taktyki w budowaniu składu, klikasz bodajże LT wybierasz taktykę ofensywną i tam ustawiasz sobie formacje 4222 klikasz Y po wybraniu formacji i ustawiasz sobie pozycję zawodników (wtedy grają na pełnym zgraniu-chociaz tego pewny nie jestem ale wielu pro graczy tak robi więc coś w tym musi być) Wytyczne polecam z YouTube jeśli nie masz własnych preferencji)Jak już to ustawisz to gdy zacznie