Wpis z mikrobloga

@Kamil463: nie można być niepijącym i pić zerówki, bo one mają w sobie alkohol zawsze max do.0.5% żeby móc nazwać się bezalkoholowym. Niby nie poczujesz ale jak ktoś jest uzależniony fizycznie to nie jest najlepszy pomysł. A fakt że Pedro kupował alkohol swoim pijącym kolegom pokazuje jakim jest #!$%@? kretynem, podobnie było z tym zdrowym mleczkiem dla konona.
Tak to jest jak kompletny idiota dostanę do zrobienia coś trudniejszego niż prosta
@Kamil463: Być może w teorii to tak działa, ale trzeba pamiętać o tym, że menel "przestał" pić z dwóch powodów:

1. Sądowy nakaz terapii jako furtka do uniknięcia pierdla za 207kk
2. Kłopoty zdrowotne które skończyły się w szpitalu.

Tutaj nie ma mowy o "silnej woli" Menela który jest najmądrzejszy na świecie i wciąga wszystkich lekarzy nosem. Więc kuszenie losu piciem 0% i styczność z alko to średni pomysł.

Mam w
@Head_Shoulders: byx może i masz racje, nie mone zycie nie bede sie #!$%@?. Naposalem ze znalem taka osobę. Nie wiel dlaczego przestal, ale wiem ze kiedys chlal jak totalne dno. Jechal kilka lat na tych zerowkach a dla mnie mial naklepszy alkohol, jaki przywozil ze Słowacji. Mental moze dzialal wystarczajaco na tyle.ze wiedzial ze.pojdzoe o krok dalej to juz po nim
@Head_Shoulders: Pamiętasz pobyt w szpitalu? Był film gdy oczekiwał na wypis, strasznie go tam nosiło wtedy, ewidentnie suszyło go okrutnie skoro wyszedł na żądanie i to w takim stanie.
Chłop pije, ale wie że musi bardziej uważać i dlatego tyle czasu spędza w Suwałkach, bo jego panna też pijąca i wie że tam może sobie popłynąć.