Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Matula11: gościu a gdzie w tej informacji jest o charytatywności?

To tak jakbym dodal że walczyłem w AK a ty się też że mnie wysmiewasz i jesteś przez to bezduszny. ¯\_(ツ)_/¯
@crowfire: oho, wjechal argument z wies tuningiem, lepiej skoncz xD
Kolejny raz wypowiadasz się na tematy, na które całkowicie nie masz pojęcia. Grupa rok w rok, organizuje zbiórki w swieta na dom dziecka( gotówkowo wychodziło ponad 1000 zł z jednego spota+ wiele produktów) i wpadały również inne akcje, takie jak zbiórka na schronisko dla zwierząt, było tego trochę, wystarczy obserwować relacje na grupie.
Mało czy duzo? Nie mi to oceniac, ale
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Matula11: https://www.dziennikwschodni.pl/lublin/nocne-wyscigi-dokuczaja-mieszkancom,n,1000285726.html

Ten z dziennika już będzie bardziej legitny dla kolegi, że Policja właśnie tutaj zabrała dowodziki? Myślałem że kolega skoro był na miejscu nie musiał jak niewierny Tomasz konkretnego podpisu w artykule posiadać. Ale może kolegi jednak tam nie było. Może kolega się tylko jara a prawko wyrobić dopiero za kilka lat będzie mógł. Zostaje Forza i NFS.
@crowfire: Ups, zawistny chłopiec znalazł podkładkę po 2 dniach w postaci artykułu, a że na argumenty odpisać nie potrafił, to powstrzymać się nie mógł xD
Precyzując, to na parkingu przy Agata Meble byliśmy niecałe 2 godziny, kręcił się jeden radiowóz, a za stanie na parkingu dokumentów nikt nie zabiera.

"Takie interwencje prowadzono właśnie w piątek, w rejonie parku handlowego przy ul. Jana Pawła II. W akcji uczestniczyli m.in. policjanci z lubelskiej
@Matula11: No tak syndrom wyparcia. Spoczko kolego, rozumiem, tylko że spis wszystkich protokołów z zajęcia by był jedynym właściwym argumentem. Ale jestem zdania, że i wtedy tysiące wymówek, że "takie mundury to można w każdym sklepie kupić" ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja się z kolegą kłócić nie będę. Żenujący poziom tych kierowców bm-ek tam mówi sam za siebie, nie trzeba go komentować. Zostawmy to nienazywalnym.
@Matula11: A ja nie odnoszę się do zbiórki na dzieciaka. Więc zasłanianie się, że nie można złego słowa powiedzieć o bandzie kierowców ryczących po nocach i próbujących się stroszyć jak koguty w kurniku - bo zbiórka na chorego dzieciaka? No to już jest poziom, którego kompletnie nie zamierzam komentować, zniżać się do takich zagrywek.
@Matula11: Bo idąc tym tokiem rozumowania to można by było wychwalać zlot pedofili, albo strzelać z armat wojskowych o północy, albo stanąć w mieście i wysypać pięć ton gnoju na parking - i wychwalać ich bo zrobili zbiórkę na dzieciaka więc super, zajebiście, że zebrali się pod galerią i wsadzili do pudła parę groszy.

Oczywiście porównanie zupełnie niezwiązane z tematem, niema na celu nikogo z grupy kierowców obrazić, ma jedynie zobrazować,
  • 0
@crowfire Drugi raz wklejam, bo widocznie nie zrozumiałeś pointu
"Dla jasności, ja nie twierdzę że to było niemożliwe, bo może ktoś z uczestników stracił dokumenty, ale w przeciwieństwie do Ciebie, nie zamierzam generalizować ludzi, a skoro było tam setki aut, to cała grupa ma odpowiadać za jednostki? "