Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Matula11: gościu a gdzie w tej informacji jest o charytatywności?

To tak jakbym dodal że walczyłem w AK a ty się też że mnie wysmiewasz i jesteś przez to bezduszny. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@crowfire: oho, wjechal argument z wies tuningiem, lepiej skoncz xD
Kolejny raz wypowiadasz się na tematy, na które całkowicie nie masz pojęcia. Grupa rok w rok, organizuje zbiórki w swieta na dom dziecka( gotówkowo wychodziło ponad 1000 zł z jednego spota+ wiele produktów) i wpadały również inne akcje, takie jak zbiórka na schronisko dla zwierząt, było tego trochę, wystarczy obserwować relacje na grupie.
Mało czy duzo? Nie mi to oceniac,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Matula11: https://www.dziennikwschodni.pl/lublin/nocne-wyscigi-dokuczaja-mieszkancom,n,1000285726.html

Ten z dziennika już będzie bardziej legitny dla kolegi, że Policja właśnie tutaj zabrała dowodziki? Myślałem że kolega skoro był na miejscu nie musiał jak niewierny Tomasz konkretnego podpisu w artykule posiadać. Ale może kolegi jednak tam nie było. Może kolega się tylko jara a prawko wyrobić dopiero za kilka lat będzie mógł. Zostaje Forza i NFS.
  • Odpowiedz
@crowfire: Ups, zawistny chłopiec znalazł podkładkę po 2 dniach w postaci artykułu, a że na argumenty odpisać nie potrafił, to powstrzymać się nie mógł xD
Precyzując, to na parkingu przy Agata Meble byliśmy niecałe 2 godziny, kręcił się jeden radiowóz, a za stanie na parkingu dokumentów nikt nie zabiera.

"Takie interwencje prowadzono właśnie w piątek, w rejonie parku handlowego przy ul. Jana Pawła II. W akcji uczestniczyli m.in. policjanci z lubelskiej grupy „Speed”. Poruszali się nieoznakowanym radiowozem, wyposażonym w videorejestrator. W ciągu paru godzin policjanci sprawdzili kilkudziesięciu kierowców. 10 z nich straciło prawo jazdy za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym. Mundurowi odnotowali 85 wykroczeń i zatrzymali 4 dowody rejestracyjne. "

Skąd wiesz, że dokumenty stracili ludzie, którzy byli na miejscu ? Jest gdzieś o tym informacja? Ja widzę jasny punkt, że w danym rejonie policja
  • Odpowiedz
@Matula11: No tak syndrom wyparcia. Spoczko kolego, rozumiem, tylko że spis wszystkich protokołów z zajęcia by był jedynym właściwym argumentem. Ale jestem zdania, że i wtedy tysiące wymówek, że "takie mundury to można w każdym sklepie kupić" ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja się z kolegą kłócić nie będę. Żenujący poziom tych kierowców bm-ek tam mówi sam za siebie, nie trzeba go komentować. Zostawmy to nienazywalnym.
  • Odpowiedz
@Matula11: A ja nie odnoszę się do zbiórki na dzieciaka. Więc zasłanianie się, że nie można złego słowa powiedzieć o bandzie kierowców ryczących po nocach i próbujących się stroszyć jak koguty w kurniku - bo zbiórka na chorego dzieciaka? No to już jest poziom, którego kompletnie nie zamierzam komentować, zniżać się do takich zagrywek.
  • Odpowiedz
@Matula11: Bo idąc tym tokiem rozumowania to można by było wychwalać zlot pedofili, albo strzelać z armat wojskowych o północy, albo stanąć w mieście i wysypać pięć ton gnoju na parking - i wychwalać ich bo zrobili zbiórkę na dzieciaka więc super, zajebiście, że zebrali się pod galerią i wsadzili do pudła parę groszy.

Oczywiście porównanie zupełnie niezwiązane z tematem, niema na celu nikogo z grupy kierowców obrazić, ma jedynie
  • Odpowiedz
  • 0
@crowfire Drugi raz wklejam, bo widocznie nie zrozumiałeś pointu
"Dla jasności, ja nie twierdzę że to było niemożliwe, bo może ktoś z uczestników stracił dokumenty, ale w przeciwieństwie do Ciebie, nie zamierzam generalizować ludzi, a skoro było tam setki aut, to cała grupa ma odpowiadać za jednostki? "
  • Odpowiedz