Wpis z mikrobloga

Cześć koledzy i koleżanki. Przede wszystkim wielkie dzięki za miłe komentarze i plusiki co tydzień, jesteśmy z Leszkiem naprawdę zaskoczeni, że aż tylu osobom chce się słuchać naszych rozmów. ;)

Do rzeczy: dziś piątek, a więc zjawiłem się tutaj, by zapowiedzieć program "Dwaj zgryźliwi tetrycy" na Weszło TV. Dzisiaj razem z Leszkiem Milewskim opowiadamy trochę o powołaniach Paulo Sousy, opowiadamy anegdoty o Krzysztofie Gajtkowskim w przedszkolu i wujku Leszka na katowickim weselu, bierzemy też pod lupę postać Filipa Starzyńskiego. Ten ostatni opuścił swoją strefę komfortu, czym mnie solidnie #!$%@?ł, bo zawsze był moim usprawiedliwieniem, że w strefie komfortu też jest fajnie.

Ponadto będzie barowa analiza, będziemy sobie gadać na czacie, będą zagadki i w ogóle będzie w miarę okej, przynajmniej moim zdaniem. W opisie filmiku jest dokładny spis treści, startujemy o 10.02 (o 10.00 premiera plus dwie minuty odliczania).

Tutaj link na Weszło: https://weszlo.com/2021/03/12/kiedy-z-ziomeczkiem-sprawdzacie-czy-tez-jestescie-powolani-dzt-7-od-1000/

Poniżej do YT bezpośrednio.

#pilkanozna #weszlo #ligaminus i chyba też #zaglebielubin. Reprezentacji nie wołam, bo to jednak od #!$%@? ludzi i by się ktoś mógł obrazić. :)
Jakub_Olkiewicz - Cześć koledzy i koleżanki. Przede wszystkim wielkie dzięki za miłe ...
  • 23
  • Odpowiedz