Wpis z mikrobloga

Jak wyjść z przegrywu ?

Mam 20 lat, technika z mechatroniki, w lutym rzuciłem studia bo po rozmowach ze starszymi i podstawie programowej widze że zdobędę idealną wiedzę na start za kasą w maku.

Pracuje na kasie w sklepie za najniższą i mieszkam na wsi jakies 10km od miasteczka i 50km od normalnego miasta, oczywiscie z rodzicami.

Nie mam nałogów oprócz walenia gruchy bo przecież dziewczyny też nie mam.

Brak perspektyw na cokolwiek, żadnych rodzin rozsianych po polsce, za granicą nic,

0 Kontaktu ze znajomymi, nawet jak do kogoś napisze i ustawiamy się na browar, to jedyne czego się dowiem to że: #!$%@? praca, dziewczyna narzeka, wszystko drożeje, no #!$%@? rozmowa jak ze ścianą, wiesz co powiedzą zanim się spotkasz, to się nie spotykam xD

zdałem mature na 70+ ze wszystkiego matma czy agielski na 98% a i od gimnazjum lurkuje sobie socjale yt, twitch.

#!$%@? mnie że jakiś przypadkowy mrożon ze swoją ekipą na filmie wyciąga pare koła dolarków a ja żyje jak pies.

Jakieś pomysły ? Co ja mam #!$%@? zrobić żeby wydostać się z tego bagna.

#przegryw #polska #depresja #historia #pomocy
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AtencjuszPaczek: rzucić jeden z najtrudniejszych i najbardziej perspektywicznych kierunków technicznych, bo starsi znajomi powiedzieli ze #!$%@? sie nauczysz, no tak xDD nie wpadlo ci do glowy ze z jakiegos powodu to oni sie #!$%@? nauczyli?
  • Odpowiedz