Wpis z mikrobloga

@JohnDoe01: nawet bym się zgodził, w sumie wartościowy głos przeciwny, ale ostatnie zdanie jest takie hm.... najpierw smiechłem (sorry, ale kartoflany polacki ryj należy do rzeczy, które mnie śmieszą xD), ale potem stwierdziłem, że koledze może zrobic się przykro. No cóż, ostro i dosadnie.
  • Odpowiedz
@JohnDoe01 więc tak:
1. OP rzeczywiście trochę dużo tego tu wrzuca, ale miło widzieć, że ktoś ma pasję i robi filmiki na wybrakowanym polskim zapachowym youtubie.
2. Uwaga z ryjem była chamska, niesmaczna i poniżej pasa. Szczeniackie ujadanie zbuntowanego nastolatka walczącego o dominację z kolegą z ławki w klasie.
3. Krytykujesz OPa, że udostępnia swój wizerunek, a jest Twoim subiektywnym zdaniem brzydki, a ludzie nie chcą oglądać brzydoty. To obczaj teraz jak
  • Odpowiedz
Dajcie spokój...nie zwracam uwagi na takie wpisy i ludzi. Cieszę się że moje otoczenie to świetni ludzie bez hejtu.
Miłego wieczoru;)
  • Odpowiedz
@tangofever: dziękuję. Ale nie warto...hejt oznacza zazdrość i zawiść oraz brak pomysłów na swoje życie. Wtedy lepiej dokuczać z nudów( ͡° ͜ʖ ͡°)
A filmy będę teraz wrzucał jak będą nowe ;)
Wszystkiego dobrego i pozdrawiam;)
  • Odpowiedz
@JohnDoe01 Parafraza Epizod I: pisząc na tagu o dobrze luksusowym jakim są perfumy, w dobrym smaku byłoby używać ortografii oraz dżentelmeńskich zasad szacunku do siebie, a nie argumentów ad personam. Parafraza Epizod II: czepiasz się OPa, jak gdyby kręcił filmik do BBC, a on wrzucił filmik na portal ze śmiesznymi obrazkami. Ochłoń i się zastanów.
  • Odpowiedz