Wpis z mikrobloga

Ja się z Tobą rudy mogę tak bawić długo - ale pamiętaj, bekniesz.

Za stalking.
Za złodziejstwo.
Za bicie dziewczyny.
Za to że przez Ciebie struś wrócił do ćpania.
Za szantaże.
Za pomawianie.
Za oszukiwanie.
Za narażanie bliskich na efekty Twojej działalności.
Za nielegalny dostęp do kamer.
Za fałszywe zbiórki.
Za to jakim dnem jesteś.

Jesteś zerem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#kononowicz #sradek #suchodolski #sradektostalker
  • 23
  • Odpowiedz
@Qrwencjusz: Bo już nie jeden próbował. Dopóki wokół siebie będzie miał przydupasów to mu pomogą ze wszystkim. A na pewno ma wielu. Pierwszy z brzegu zapowiadał, kwiczał jak on to go nie ustawi i co? Spamuje ułom matkobijano od rana do wieczora bo to "denerwuje rudego" i cały plan, całe dochodzenia, śledztwa gówno dały. Mówię oczywiście o tym co na ss.

Osobiście, to postawiłbym flachę temu kto tego rudego oszołoma
BomBom - @Qrwencjusz: Bo już nie jeden próbował. Dopóki wokół siebie będzie miał przy...

źródło: comment_1615464501TLonDspwTj1BQ1lCbbGeJk.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@ryba9: Już (przynajmniej) raz dostała... Wstawił pajac nawet zdjęcie na insta... Tak, on jest nienormalny...

@BomBom: No w bielskiej centrali prawdopodobnie od 2 dni jest ciepło w okolicach słynnego "jejku, jejku"... xDDDD Jutuba bandycka mordercza zmieniła zasady adsense xDDDD Coś mi pachnie skarbóweczką, ale nic nie wiem, zarobiony jestem... xDDD A i komputerowca wywąchamy, spokojnie... Już jeden Rafałek też podskakiwał, ujadał i się poparzyło dziecko.
  • Odpowiedz
@Qrwencjusz: Zablokował mnie 3 raz na instagramie za pytanie, czy mogę się do niego przejechać na rozmowę w sprawie jego chorych działań. Bu ha ha. Chciałem mu ułatwić łapanie hejterów, poprzez zgłoszenie się samemu, ale cóż... Centaur chce łapać hejterów, ale jednocześnie nie chce.
  • Odpowiedz
@Verdundrin: Pfff, norma. Ileż ja mu razy proponowałem i na mailu i w PM nagranie tego wspólnego "filmu' o którym tak ochoczo jeszcze kilka miesięcy temu śpiewał... No niestety, jak dotąd nie otrzymałem żadnej odpowiedzi xDDDD Ani troszkę nie podejrzewam go o tchórzostwo, nic a nic. Pewnie po prostu nie odczytał, w końcy taki poważny biznesmen dostaje mnóstwo zapytań, np: o części do drukarek... xDDDDDDDD
  • Odpowiedz