Wpis z mikrobloga

Czy mi się wydaje, czy właśnie były minister spraw zagranicznych próbuje usprawiedliwić atak nożowników?


@Coco_Dzambo: Moim zdaniem istnieje bardziej przychylna interpretacja – po prostu minister San Escobar informuje w ten pokrętny sposób sojusznika w postaci USA, że gdy już przyjedzie do Warszawy ich prawdopodobny nowy ambasador (gej z mężem i dwójką dzieci, wg wstępnych, acz dość wiarygodnych doniesień prasowych), to MSZ przekaże mapę specjalnych stref, gdzie lepiej z rodziną nie
  • Odpowiedz
@wartosci_tradycje_EUROPEJSKIE: widać że nigdy nie byłeś za granicą a swoje informacje czerpiesz z bajek dla prawackich dzieci. Jak dostaniesz oklep na ulicy to jak rozumiem nie będziesz oczekiwał sprawiedliwości, bo należało Ci się za twoją polacką mordę?
  • Odpowiedz
@niochland jestem z Gdanska i jak jestem w Gdyni nie chodze w szaliku lechi proste bo dostane po glowie, dla mnie jest to chore, ale patologia jest wszedzie. Teraz powiedz o co walczysz, bo kazdy normalny widzi problem ale, zaden kraj na świecie tego nie wyeliminowal jakjestes taki inteligent zrob cos z tym zeby tak nie bylo a ja Ci przyklasne. Nie wsadzaj mi w gembe swojego toku mysleniowego ktory jest
  • Odpowiedz
@wartosci_tradycje_EUROPEJSKIE:

Teraz powiedz o co walczysz, bo kazdy normalny widzi problem ale, zaden kraj na świecie tego nie wyeliminowal

W centrum miasta dostajesz w------l bo idziesz z chłopem za rękę. Normalna sprawa na zachodzie co nie?

jakjestes taki inteligent zrob cos z tym zeby tak
  • Odpowiedz
@Coco_Dzambo: Matko jaki najazd troli (?) żeby bagatelizować temat. Jakieś schodzenie na wtóre wiktymizacje i kraje muzułmańskie. To już nawet nie jest „ z kim ja tu siedzę”, to jest bardziej „gdzie ja żyje”.

Tak, to jest normalne, ze jak szedł z chłopakiem za rękę to dostał. Kosę. Czego się spodziewał? Spaceru? xDˣᴰ nawet nie chce mi się was k***wa oznaczać.

A najgorsze, ja mobilnej apce nie działa czarna i
  • Odpowiedz
@Coco_Dzambo: przecież z tej wypowiedzi nie wynika usprawiedliwianie a jedynie pewien fakt. Niezbyt dobry ale jednak. Żeby sprawdzić czy faktycznie to jest usprawiedliwieniem to trzeba by znać źródłową wypowiedź ale nie tylko czyjąś interpretację.
  • Odpowiedz
@Coco_Dzambo:

Jak idziesz na demonstracje antyrządowa to nie dziw się że dostajesz w------l od policji

Jak idziesz z chłopakiem pod rękę to nie dziw się że dostajesz kose

Jak zakładasz strój odsłaniający ciało to nie dziw się że ktoś cię zgwałci

demokratyczne państwo prawa czerpiące garściami z republikańskiej tradycji wolności Anno
  • Odpowiedz