Wpis z mikrobloga

Moj wykładowca z UJ zajmował się przeprowadzaniem zajęć z historii dla osób niepełnosprawnych. Bardzo zaangażowany był również w pomóc poza godzinami pracy. Kiedyś opowiadał, jak nacjonalistyczne scierwo prawie go pobiło bo prowadził kolegę (niewidomy) pod rękę w centrum Krakowa. W Polsce nie ma homofobii :)
  • Odpowiedz
o ilu słyszałeś emerytach dzgnietych za sam fakt bycia emerytami?


@Pierorzek: o wielu, emeryt to łatwy cel, psychopacie w sumie wszystko jedno kogo zaatakuje, ale nikt nie dorabia do tego zadnej otoczki dlatego to nie jest taki chwytliwy temat i nie można na tym budować polityki dla bezmózgich idiotów, pewnie dlatego też lewactwo nie podejmuje tego tematu bo im się to nie opłaca ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@PogryzionyPrzezPokemony:

A atakując tych emerytów mówią "moglibyście się nie obnosić przy dzieciach ze swoją starością?" czy to po prostu napady rabubkowe gdzie wybiera się najsłabszą osobę?

Miałem w szkole kolegę geja który był lubiany do momentu, aż ktoś przyuwazyl go na mieście z innym chłopakiem. Musiał zmienić szkołę. Znam wiele takich przypadków, naprawdę zwłaszcza w Polsce b bycie homo oznacza praktycznie ostracyzm społeczny i wydziedziczenie. Pomyśl jak twoi rodzice by
  • Odpowiedz
@Pierorzek: jak mówię psychopata, mógł zaatakowac każdego a że trafiło akurat na jakichś cieplaków ¯\(ツ)_/¯ Zdarza się, jak pobiją jakiegoś przypadkowego typa (co nie zdarza się rzadko) to mamy mówić o heterofobii? Trochę rozsądku jednak bym zalecał.

Dowody anegdotyczne proszę zostaw dla siebie.

Pomyśl jak twoi rodzice by zareagowali gdybyś przyprowadził chłopaka
  • Odpowiedz
Kiedyś opowiadał, jak nacjonalistyczne scierwo prawie go pobiło bo prowadził kolegę (niewidomy) pod rękę w centrum Krakowa. W Polsce nie ma homofobii :)


@TheGrowle: tak było, nie zmyślam, ja byłem tym niewidomym ( ͡° ͜ʖ ͡°)

coraz lepsze macie te dowody anegdotyczne, szkoda tylko że nadal dowód anegdotyczny jest gówno wart ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@stefan_pmp: nie no nie napisał, że to normalne że dostaniesz kose za szalik. Tylko, że może.. I tak jest niezależnie od kraju, to samo w zagłębiu w Niemczech. Odwieczna walka Schalke vs Borussia. O Turcji nie wspominam nawet, bo tam chyba najwieksi fanatycy.
  • Odpowiedz