Wpis z mikrobloga

Tęsknię za spokojem i nudą za PO ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ciekawe kiedy reaktor przepełniony samym gęstym w końcu pęknie. Przecież nie ma tygodnia bez nowych rewelacji, afer, zaniedbań czy geniuszów z ich wypowiedziami ze średniowiecza. Tylko z dziś: nieuk mówi o homoseksualizmie, elektrownia z zainwestowanym 1mld idzie do kosza (ciekawe ile mln przytuliły firemki i ludzie związani z władzą), karierowicz, który nie ukończył technikum syn malarza dostaje
  • Odpowiedz
@Prezes_Rafatus: jak ci powiem, że masz nie wychodzic z domu bo nie podoba mi sie twoja gęba to rozumiem, że nie wyjdziesz. Trzeba minimalizowac ryzyko. A jak wyjdziesz i dzgne cie nożem w plecy to bedziesz sam sobie winien. Nie posłuchałeś ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@stefan_pmp: czy jest - nie wiem. Ale teza którą postawił - że zamachy to część życia w większych miastach - sprawdzała się calkiem nieźle. Może i sprawdza się dalej, kto to wie.
Jeśli uważasz że jest nienormalny - to jak bardzo w porównaniu do polskiego odpowiednika?
  • Odpowiedz
@stefan_pmp: no i ma rację. Żaden kraj jeszcze nie sprawił by nożownicy nie atakowali.
Nawet w najspokojniejszych krajach to się zdarza.
Jeśli możemy się pogodzić z terroryzmem - to i z tym możemy. Takie losowe zdarzenia to w rzeczy samej czysta normalność w cywilizowanym kraju. Bo wszystkich nie upilnujesz.
  • Odpowiedz
@stefan_pmp: a jak widzisz pana ministra rozwiązującego problem losowych nożowników?
Nie róbmy z urzędasów bogów, może co najwyżej dać poradę na zminimalizowanie zagrożenia, co zrobił.
Alternatywa to chiński system obserwacji i socjalnych punktów, ale ja zupełnie szczerze, wezmę nożowników i gwałcicieli zamiast, bo uważam ich za mniejsze zagrożenie niż olbrzymi korupcjogenny rząd. Brzmi to bardzo źle, ale każdy musi sobie odpowiedzieć ile wolności odda za jakie zmniejszenie zagrożeń.
  • Odpowiedz