Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#pracbaza #zalesie #psychologia
#anonimowemirkowyznania
Jaki ten kraj jest śmieszny, postanowiliśmy w wieku 32 lat, rzucić wszystko i wyprowadzić się do dużego miasta - Wrocław. Nie będziemy rozmawiać o mnie bo to inna bajka - ja pracuje jako freelancer webdeveloper.
Żona jest psychologiem i pracowała w "państwowej" poradni psychologicznej - zarabiała tam na rękę 3 tys. Co roku musiała robić inne studia a to do badania dzieci z autyzmem, a do badania dzieci głuchych, niewidomych itp. - chyba takich od kiedy tam pracuje (czyli zaraz po studiach) musiała zrobić z 5.
Każde takie studia trwały 1 - 2 lata. Gdzie kosztowały od 5 - 10 tys a jej zakład pracy finansował może z tego 20% - ale musiała robić bo była najmłodsza w zespole i za każdym razem usłyszała, że jak nie zrobi to się z nią pożegnają bo oni potrzebują na chwilę obecną psychologa, który może pracować np. z głuchymi. Nawet nie wliczam do tego interesu dojazdów co weekend na uczelnie. Gdzie były często oddalone po 300 km od nas.

#!$%@?śmy te prace, odłożyliśmy jakieś siano, że moglibyśmy w Wrocławiu razem z dzieckiem z 2 lata nie pracować w razie w.
Żona rozesłała CV po rożnych poradniach psychologicznych, prywatnych i państwowych.

#!$%@?, wzięli ją do prywatnej poradni z pocałowaniem ręki jak zobaczyli jej CV po okresie próbnym dostała prawie 9 tysięcy na rękę i ma dzieci normalnie ułożone w grafiku a nie tak, że #!$%@? od 7 do 16 i jeszcze musi po godzinach zostawać żeby wypełniać te karty z opisami pacjenta czy jak to się nazywa. I już jakaś babka z jej pracy luźno jej zaproponowała czy nie chciała by po pracy, pracować kilka godzin w jej prywatnym gabinecie za 120zł/h

No mówi, że ta praca w której jest to jest bajka a tam gdzie pracowała w "państwowym" obiekcie to jakiś #!$%@? kołchoz pracy. Mówi, że teraz się śmieje bo odszedł im psycholog(czyli ona), który miał wszystkie "uprawnienia" żeby badać 3/4 klienteli a nikt tam nie chce przyjść za takie gówniane pieniądze.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6048736c88b775000aca9a65
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 5