Wpis z mikrobloga

@Kuklak: nie. Jak wysyłasz mniej niż 500 PLN to biorą 50 PLN prowizji, ale w innych walutach nie biorą prowizji w ogóle. Tylko że jak wysyłasz USD to swift ci robi jesień z dupy. Próbuję znaleźć rozwiązanie tej sytuacji żeby mi nie brali takiej kasy od każdego przelewu przychodzącego.
nie. Jak wysyłasz mniej niż 500 PLN to biorą 50 PLN prowizji, ale w innych walutach nie biorą prowizji w ogóle. Tylko że jak wysyłasz USD to swift ci robi jesień z dupy. Próbuję znaleźć rozwiązanie tej sytuacji żeby mi nie brali takiej kasy od każdego przelewu przychodzącego.


@Firenz: Gadam z gościem z XTB. Za wypłatę w USD oni nie pobierają opłat, ale mogą to zrobić banki pośredniczące - i nie
@kliperjk: @Kuklak:

Sprawdziliśmy podane przez Ciebie informacje i zauważyliśmy błąd w jednym z dokumentów, który nam dostarczyłeś. > Dokument został odrzucony w procesie weryfikacji. Informacje dodatkowe prezentujemy poniżej:

Powód odrzucenia

Nie akceptujemy dokumentów od pośredników płatności.


Takie info dostałem, także nie wiem czy po prostu nie lubią revoluta czy honorują tylko banki.
@Kuklak: no ale z "innych banków krajowych", jak mają w pekao i wysyłają mi dolary na moje konto w pekao to może to jest wyjście. Zresztą dlatego właśnie wysyłam małe kwoty na razie.