Wpis z mikrobloga

  • 2382
@sheeple > bo dużo osób całkowicie odstawiło słodkie napoje na rzecz yerby, herbaty czy zwykłej wody.

w takim razie i na te dobra luksusowe trzeba nałożyć nowe podat... Tfu! Opłaty
  • Odpowiedz
@Sekularyzacja: do przewidzenia. Oni nałożyli daninę na osoby uzależnione. Kto kupił - kupuje dalej.

Ja od stycznia z zapasu w spiżarni 24 butelek 2l wypiłem jedna. Przez tą całą otoczkę, nie mam ochoty, nie smakuje mi. Więc pomogli.

Że liczyli tylko na wpływ do budżetu, a nie na to, że 'takich osób jak ja - będzie wiecej' - no cóż, jak ktoś nie potrafi wyborów zorganizować i przewali 70mln, to wiadomym było że podobni mu, złe obliczenia przedstawia i przelicza
  • Odpowiedz
@sheeple: brawo Ty! :)

Ja może nie uzależniony, ale zawsze cola w kuchni, czy spiżarni, więc po ostrym posiłku, czymś pieczonym, itp zawsze cola z lodem wchodziła.

Obecnie pije miętę. Mam blisko do Czech, ale powiedziałem, że to dobry pretekst by to rzucić i w sumie dobrze :D
  • Odpowiedz
@Sekularyzacja: Podobna sytuacja jak z olejkami do e papierosów. Wprowadzono akcyze na beznikotynową bazę, która zawsze kosztowała około 7 zł, jak ostatnio pojechałem uzupełnić zapasy wyszło 85 zł po akcyzie xD nic mnie tak nie zmotywowało do rzucenia palenia za które i tak się już bardzo długo zbierałem.
  • Odpowiedz