Wpis z mikrobloga

Niech mnie ktoś pocieszy (,)

Gorączka 38. Najwyższa jaką w życiu miałem a od miesiąca z domu wychodziłem tylko do sklepu..

Będę musiał wziąć L4, czuję się okropnie i nie mam siły wstać. Pod koniec miesiąca kończy się okres próbny w mojej pracy marzeń w #it pewnie te 1-2 tygodnie L4 wpłynie negatywnie na szansę na przedłużenie umowy na coś stałego, a tak się starałem... Wyniki mam słabe bo uczę się podstaw, nadrabiałem to siedzeniem po godzinach ale teraz całkiem jestem rozłożony.

Nieźle kombo sobie zaaplikowałem narodziny dziecka, studia, zmiana pracy. Pewnie osłabiłem organizm z przepracowania i niewyspania

Co mnie pociesza to fakt że mam super kochaną żonę, która mnie zawsze wspiera ale nie mogę jej się żalić. Nie chcę jej dodawać zmartwień dlatego #zalesie trochę tutaj (,)

Pewnie #koronawirus #programista15k
Aryo - Niech mnie ktoś pocieszy (╯︵╰,)

 Gorączka 38. Najwyższa jaką w życiu miałem...

źródło: comment_1615315725XYtPaGtJaFUSVlpWrvXCmk.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
@Aryo: Współczuję. No to jeśli 38,5C jest rano lub w dzień to oznacza realną infekcję, bo w chorobie zawsze rano i w dzień jest niższa temperatura niż wieczorem. Samopoczucie tak samo zawsze najgorsze wieczorami gdy stopniowo gorączka rośnie. Dlatego w ciężkiej grypie ja zawsze z nocnego marka zamieniam się w skowronka, bo chadzam wtedy spać już 20, żeby przespać gorączkę. Potem po ciężkiej nocy rano jest dużo lepiej.Też Ci tak radzę.
  • Odpowiedz