Wpis z mikrobloga

@Antorus: teraz tak latwo mówic bo rosnie ale rzeczywistosc jest inna. Spółka przed tą całą nagonką na przełomie listopada kosztowała ile, 10$? Więc czemu miałaby nie spaść do tej ceny? Lepiej chyba wyciągnąć 5x więcej czyli 50$ i na czymś innym odrobić niż stracic wiecej. A jak spada z 470 do 50$ to ludzie trzeźwo myślący raczej wychodzą
@hempmont: w sumie łatwo oceniać po fakcie, poza tym każdy ma inną skłonność do ryzyka, każdy wszedł inna kwota. rozumiem twój tok myślenia, @danter: twój też. niemniej jednak ja karmiłem się bajkami na WSB i cały czas wierzyłem, że odbije i tym razem się nie zawiodłem, chociaż następnym razem mogę się srogo pomylić, obym wtedy nie siedział w czymś po jajca. giełda to hazard mimo wszystko, #!$%@? niom
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Antorus: ja kupiłem 5 sztuk za 6800zl (piszę w PLN bo na zero wyjdę w zł a nie USD), w najgorszym momencie było to warte chyba coś koło 750 zł, wtedy dość podłamany siedziałem ale na eth miałem ładny zysk więc myślałem że wypadkowa jest całkiem całkiem więc pomyślałem że już nic z tego nie będzie, a tu patrzę a tu minus 2k jest w złotówkach, bo dolar trochę urósł, teraz
@ZADYMIARZ_PL: mogło być gorzej ale nie dużo gorzej.

Jak wchodzisz za 300 i spada na 50 to już straciłeś 83% wkładu.
Jak poleci jeszcze bardziej i dotknie 10 to stracisz 97% wkładu.

Więc różnica to tylko 14%. Prawie żadna strata w porównaniu z główną stratą na krachu (kupiłeś na górce i jebło). Jak już jebło to trzymaj, nie wypłacaj tych ochłapów na waciki. Jedyne to to nie dokładaj do interesu, bo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Antorus: prawie żadna strata to zależy za ile wszedłeś, dla mnie lepszą opcją było wyciągnięcie tysiąca i zainwestowanie w coś innego niż 3 stówek, jeśli dla ciebie tysiąc to ochłapy to xd
@hempmont: miałem tak samo. Przy 50 byłem jeszcze spokojny a utrzymywała się ta granica z ponad tydzień. Kiedy zeszło do 39 #!$%@?łem się bo byłem prawie pewny że zleci do dychy albo i niżej. Chciałem już mieć to z głowy
to po co wgl to sprzedawać?


@Antorus: opportunity cost. Masz złe myślenie zupełnie, problem z fundamentem czyli przeliczasz na walutę fiat. Jeżeli ktoś ma GME o wartości 50USD = 150PLN = 1 akcja spółki XYZ = 0.001BTC to musi się zastanowić w czym trzymać tą "wartość". Albo co najlepiej się opłaca mieć w portfolio. Przy cenie 50usd za akcje GME wielu uznało, że lepiej to mieć ulokowane w czymś innym.

Jeżeli
Ja kupiłem po (xD) 360 czy 380 (xD) no i usrednilem na 110$, ale dlaczego nie kupiłem jeszcze trochę na 40$ to już nie wiem i za to mam do siebie lekki żal.
No nic, po tym odbiciu z -80% do -15% ufam diamentowym rękom