Wpis z mikrobloga

Retromenel "3 razy w dzien hehehe" 12.02.2019
Kompletnie skacowany jest spisywany przez policjantów, przechodził sobie na środku ulicy (albo na czerwonym) i dostaje mandat sto złoty. Z zadowoleniem mówi, że był u niego dzielnicowy "widzicie jak ładnie się świeci, WIDZOWIE???", trzeba uważać jak się chodzi, pytają go co nabroił, że dzielnicowy go odwiedza. On to ma wielkiego farta do policji hehehehe, na wesoło, ładnie się błyszczy radiowóz... nigdzie on nie ucieka, nie ma problemu "co ja będe tu biegał z wami jeszcze? xD". Trzy razy już dzisiaj, dzisiaj trzeci raz (z policją), musiał się zgłosić na miejską, potem był u niego dzielnicowy... policjant się pyta jakie on tam ma "kroki zapobiegawcze" - nie wie co to jest, musi się wyprowadzić z domu i "do czego dążę właśnie, podejrzewam, że już niedługo i i i i, więcej środków więcej nie ma". Fajne te światła w radiowozie, poszukiwany na pewno nie jest bo "hehehehehe przed chwilą U was byłem eheheeheh, dzielnicowy był u mnie także na luzaku". O widzi numer 112, fajnie - no musi przyjąć mandat, gadał przez telefon i się zagapił. Policjant pyta czy jutro się stawi na komendzie, no stawi się bo musi. Zarzeka się, że nie nagrywa twarzy i pyta się czy może nagrać radiowóz "Skoda, dobrze się sprawdza? Dobra, kończymy materiał widzowie."
#kononowicz #oczolopetogaszano #matkoznecano #moczopijano #patostreamy
Martinoz - Retromenel "3 razy w dzien hehehe" 12.02.2019
Kompletnie skacowany jest s...

źródło: comment_1615305559iotSyxM5E5O25fr8se3kFh.jpg

Pobierz
  • 2