Wpis z mikrobloga

No elo, sprzedałem dwa tygodnie temu mojego Xboxa i kupiłem sobie te słynne Nintendo Switch. Po ograniu paru tytułów stwierdzam, że ta konsola to jest #!$%@? mistrzostwo. Jak dla mnie pozamiatała Xboxa i Playa swoją grywalnością. (exy z Xboxa ani PSa w ogóle mnie nie przyciągały, a w większość nowych tytułów mogę sobie zagrać na PCie)
#!$%@?, dawno takiej frajdy nie miałem grając sobie w Mario, Ringfit Adventure, Animal Crossing, czy Stardew Valley. Różowa również zachwycona, jak Xboxa nie lubiła, tak teraz co wieczór chce w coś grać, czy to na telewizorze, czy to w łóżku przed snem ()
Ostatnio jak znajomi do mnie wpadli w odwiedziny, to graliśmy przez cały wieczór w czterech w Mario Party i wszyscy byli zachwyceni jakie to dobre (ʘʘ)
Szkoda tylko, że gry są trochę drogie i że nie ma więcej exów w stylu gier z Nekketsu xD

Czuję dobrze człowiek ()

#switch #nintendo #konsole #gry
t.....r - No elo, sprzedałem dwa tygodnie temu mojego Xboxa i kupiłem sobie te słynne...

źródło: comment_1615289288q6JwKyQLCjBUkGZs0ZtS1g.jpg

Pobierz
  • 5
@lyone: Switch jest bardzo niedoceniony. Jeśli lubisz grywalne gry bardziej, niż te ładnie wyglądające, to nie będziesz zawiedziony. Jak masz jeszcze z kim grać, to tym bardziej warto. Na Switchu jest dużo gier nastawionych na multi, do tego dochodzą gry, które wykorzystuję czujniki ruchu, co też się świetnie spisuje :D

Poza tym zawsze jak Ci się znudzi, to możesz go sprzedać po całkiem dobrej cenie, bo sam Switch jak i gry