Wpis z mikrobloga

@hurtwish ja niedawno wróciłem do gwinta po dłuższej przerwie. Wcześniej grałem w zamkniętą betę. Teraz to całkiem nowa gra w porównaniu do tamtej wersji. Całkiem przyjemnie się gra, też można ze mną pyknąć partyjkę ;)
Sirocco


@mita-brevix: mam, ale chyba nigdy nie użyłam :D przez długi czas miłam np zasade "nie gram królestwem północy bo mnie #!$%@?" , ale fabułą wiedźmina 2 mnie przekonała :D w sumie moim zdaniem jedna z lepszych i prostszych do stworzenia dobrej talli frakcji
@hurtwish: Ja nie grałem od kilku miesięcy, więc jestem na Twoim poziomie. Bo nie pamiętam mechanik, do tego nowe karty i jestem w dupie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tylko się codziennie logowałem dla darmowych kart, ale chyba dzisiaj też spróbuję z ciekawości.
@hurtwish: też mi nie brakuje, ale lepiej mieć niż nie mieć. Do tego nie mam kart z ostatniego dodatku i te dzisiejsze też muszę zrobić. Ale ten dodatek wiedźminów średnio mi się podoba, więc nawet nie robię.
Ha, mam to samo. Też często po zagraniu karty, łapię się za głowie, że pomyliłem kolejności. Więc mój rekord to 3 ranga, ale bardziej z głupoty, niż braku kart
@hurtwish zapewne prawda ale ja lubię pograć różnymi frakcjami(jak zapewne sporo ludków-noobow xD) i nie inwestowałem w jedną czy drugą frakcję ale jak poleci i co mi się wydawało, że te muszą być the best z jeszcze bardziej debeściarskimi atrybutami. I tym sposobem powydawałem kupę "książeczek" (na początku wydawało mi się,że chyba jest ich w ci.l)
...w sumie, jeśli byłaby możliwość, chętnie zagralbym z mirabelką/mirkiem.nie chcę się narzucać ale "mitabrev" jestem na
@hurtwish: teraz jestem na na jakimś 18, albo i niżej jeszcze. Nawet już darmowych kluczy co miesiąc nie dostaję, ale dzisiaj pogram trochę. Albo tylko tak sobie wmawiam