Wpis z mikrobloga

Jak tam sytuacja z #ps5 nadal niedostępne xD ? Chciałem kupić w zeszłym roku ale już wtedy były plotki, że nie będą dostępne. Dobrze, że kupiłem #xbox bo do dzisiaj bym nie miał na czym grać. "PS5 lepsze! Więcej FPS w NFS: Hot Pirsuit" ta #!$%@? chyba na youtubie bo fizycznie konsoli nie kupisz.
  • 32
każdy kto chciał chyba już dawno kupił, a największe problemy z dostępnością mają posiadacze xboxa nie planujący zakupu


@Deska_o0: tak bardzo trafny komentarz :D Mi się wydaje, że osoby mocno zainteresowane tematem już kupiły dawno temu, choć oczywiście dopóki nie będziemy w sytuacji, że będzie można wejść do MM/ME czy innej sieciówki i powiedzieć: "Dzień dobry, poproszę PS5" to sytuacja nie jest dobra dla Sony.
Mimo wszystko konsola musi też dotrzeć
się wydaje, że osoby mocno zainteresowane tematem już kupiły dawno temu

nie znam nikogo kto chciał kupić i sobie nie poradził z tym zadaniem

dopóki nie będziemy w sytuacji, że będzie można wejść do MM/ME czy innej sieciówki i powiedzieć: "Dzień dobry, poproszę PS5" to sytuacja nie jest dobra dla Sony.


wręcz przeciwnie, jest nawet bardzo dobra, dochodzi niedostępność towaru a to zawsze zwiększa zainteresowanie, co widać po lepszych wynikach niż dostępny
jest nawet bardzo dobra, dochodzi niedostępność towaru a to zawsze zwiększa zainteresowanie, co widać po lepszych wynikach niż dostępny już w promocjach Xbox


@Deska_o0: no nie zgodzę się z tym. Zainteresowanie jest większe, bo PS4 sprzedało się w ponad 100 milionach kopii, a Xbox One w około 60 milionach. To że jest większe zainteresowanie PS5 jest dość oczywiste, po prostu więcej użytkowników na tę konsolę czeka. Ludzie mają bibliotekę gier na
@Cinkito: daleko mi do oceniania powodów lepszej sprzedaży, skupiam się na danych a te mimo dużo większych problemów z dostępnością jednego ze sprzętów są na jego korzyść ( ͡° ͜ʖ ͡°)

oferty na "gołe konsole" to rozchodzą się szybko


@Cinkito: tak szybko że nie zauważyłem momentu w którym nie dałoby się kupić

Wyniki sprzedaży będzie można sensownie ocenić za rok czy dwa lata, jak już konsole