Wpis z mikrobloga

Jak tam sytuacja z #ps5 nadal niedostępne xD ? Chciałem kupić w zeszłym roku ale już wtedy były plotki, że nie będą dostępne. Dobrze, że kupiłem #xbox bo do dzisiaj bym nie miał na czym grać. "PS5 lepsze! Więcej FPS w NFS: Hot Pirsuit" ta #!$%@? chyba na youtubie bo fizycznie konsoli nie kupisz.
  • 32
@Deska_o0: wiem, że morele obniża cenę przy bundlu. I Xboxa w bundlu kupisz, z innych sklepów jest nawet tutaj:
https://www.euro.com.pl/konsole-xbox-series/microsoft-xbox-series-x-cyberpunk-2077-assassin-s-creed-valhalla-dodatkowy-pad.bhtml
I ja wiem, że PS5 w Polsce jest trudniej dostać, bo Playstation w Polsce jest ogólnie bardziej popularne od Xboxa, co nie zmienia tego, że gołe Xboxy w cenie sugerowanej się rozchodzą szybko i też nie jest tak, że są dostępne cały czas.

Po prostu uważam, że ocenianie wyników sprzedaży w
@Deska_o0: jeśli hipotetycznie sprzedałoby się 300kk konsol i Sony z MSem podzieliłyby się po pół rynkiem, to nie wiem czy Sony mogłoby to za sukces uznać, że z nowych 140kk klientów zdobyli tylko 50kk, a MS jakieś 90kk. Nie wróżyłoby to dobrze na kolejną generację. Jak napisałem, ja sytuacji sprzedażowej obecnie oceniać nie chcę, bo moim zdaniem przy braku dostępności wyniki nie są miarodajne i tyle ¯\_(ツ)_/¯