Wpis z mikrobloga

Co do windykacji siłowej nie będę się wypowiadał, ale z psychiczną się spotkałem. Kiedyś w windzie widziałem wielką (chyba A4) naklejkę z informacją w stylu Pani Kowalska długi się oddaje. A raz na swojej skrzynce miałem naklejkę Polskie Towarzystwo Pożyczkowe i info o długu - #!$%@? nawet nie sprawdziły, że ich dłużnik wyprowadził się rok wcześniej. Wiele razy przychodzili też windykatorzy (poprzedni właściciele po wyprowadzce jeszcze długo podawali ten sam adres i
@SAIDED: Jak masz tytuł egzekucyjny i potwierdzenie, że spółka nie posiada majątku, możesz (i powinieneś) wnioskować o egzekucję z zarządu. To nie jest jakaś magiczna tarcza antydługowa. A kiedy komornik wjeżdża na zarząd, to jest trochę gorzej (dla nich), bo nie za bardzo mają możliwość legalnie zarabiać. Na żonę/matkę/babkę też nie przepiszą ruchomości czy nieruchomości, bo każdy ogarnięty komarnik albo sam do tego dotrze, albo po pierwszym sygnale od wierzyciela leci
@SrubokretUdarowy: skarga paulianska odpada, duży nastepny koszt bez jakiejs perspektywy odzyskania. Wezwanie do prokuratury wlasnie bede chyba skladal.
Egzekucja z zarzadu? o tym adwokat nie wspomnial. Musze spytac o to, ciekawe czy to ddostkowa rozprawa czy na podstawie istniejacego wyroki.
@gdyzgasnieswiatlo: xD Co Ty gadasz. Ja wiem, że w podstawówce taka kwota to się wydają ogromne pieniądze, ale w rzeczywistości nikt nie będzie ryzykował dobrego imienia sporej spółki z historią i zarzutów karnych nawet za kilka razy wyższe sumy.
firmy windykacyjne mogą i to dużo, spróbuj takim nie zapłacić to dostaniesz taki #!$%@?, że pieniądze przyniesiesz w zębach na drugi dzień


@albadorap: XDD kolejny. Wiesz dlaczego te parabanki i pseudo pożyczkowcy mają takie RRSO? Właśnie dla biedaków, którzy mają problemy ze spłatami i na nich zarabiać ciężki hajs oraz niwelować ryzyko braku spłat totalnych bankrutów. Nikt za 3k wierzytelności nie będzie bawił się egzekwowanie długu łamaniem kogoś, bo łamaczom też
@Hrrr_tfu: A co ma człowiek zrobić jak mu ludzie na fakturach siedzą 100tyś a on nie moze jako małe przedsiebiorstwo zebrać na wypłaty dla ludzi a urząd skarbowy właśnie skasował podatek z konta. Fikołek #!$%@? jego mać