Wpis z mikrobloga

@JamKarzeu2: A co się wydarzy, gdy wierzyciel zatrudni tą firmę do odzyskania długu, a dłużnik zatrudni tą firmę do ochrony przed długami?

Ochrona Dłużnika


Jeżeli masz problem z firmą, która prześladuje Cię lub komornikiem, który zostawił Cię bez środków do życia, również skontaktuj się z nami, a na pewno pomożemy. Jeżeli grozi Ci eksmisja i potrzebujesz wsparcia, dzwoń śmiało.
  • Odpowiedz
@Shatter: nie ma takich firm, które egzekwują przemocą lub agresją fizyczną pieniądze. Jeżeli ktoś tak myśli, to jest oderwany od rzeczywistości, i naoglądał się filmów za dużo.
@Kaker: @NieRozumiemIronii: Gwarantuję wam Panowie, że nikt nie windykuje pieniędzy w ten sposób(oczywiście mówię tutaj o sytuacjach spoza półświatka przestępczego), jeżeli masz normalny dług, czy tam niespłacone zobowiązanie wobec jakiejś firmy/instytucji/banku itp. itd. to nikt was nie będzie bił,
  • Odpowiedz
@JamKarzeu2 Coś mi się wydaje że to forsowanie firmy na taką hehe mafijną to skończy się tym że któryś z panów pewnego dnia wyjdzie z motylkiem w brzuchu jak natrafi na dobrze "zmotywowanego" ambasadora meliny. Na każdego jednego #!$%@? występuje jeden, jeszcze większy.
  • Odpowiedz
@JamKarzeu2: Sam bym z checia znalazl dobra firme windykacyjna, bo w tym kraju wystarczy byle spolka z o.o. i twoja wierzytelnosc mozna spuscic w kiblu.
Mam nakaz zaplaty, wyrok a i sie okazuje ze sp. z o.o. nie ma majatku, auta ani nawet rachunku bankowego, a typ kupuje udzialy w nowej spolce i funkcjonuje dalej w interesie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Hissis: jeśli chodzi o policję, to podejrzewam, że profesjonaliści mają swoje sposoby. Na szybko: panowie windykatorzy odwiedzają wierzyciela, on ich zbywa, a miesiąc później podczas powrotu do domu kilku zamaskowanych sprawców dokonuje rutynowej akcji (20 sekund to aż nadto). Wiadomo jaka będzie wykrywalność :-).
I raczej myślałem o sytuacjach typu wysoka pożyczka RRSO milion procent w szemranej firmie krzak jakiegoś lokalnego watażki przez hazardzistę, a nie niezapłacona faktura przez kontrahenta,
  • Odpowiedz
@Shatter: dobra, ale powiedz mi, czy znasz takie sytuacje z życia normalnie?
Bo mi się nie wydaje, żebyś miał pojęcie o czym mówisz, i przytaczasz historie rodem z W-11, albo Kryminalnych, a co gorsze, to Ty w to wierzysz chyba naprawdę xD
I oczywiście mam świadomość, że są osoby w Polsce, które łamią prawo, wiem też jak postępuje policja, i mogę zagwarantować, że wszystko to o czym Ty piszesz to
  • Odpowiedz