Wpis z mikrobloga

moczopijca 207 to jednak taktyk/strateg....na własne zyczenie ora sam siebie :D
wylaczyl komentarze bo za darmo nie da sie obrazac :D i pluc nie da sobie na morde :D
dlaczego u menela taki hejt? bo on sie jeszcze nie domyslil, ze ma gowno content i stad sie bierze krytyka (nie hejt).
i jeszcze wymyslil ze lajty bedzie robil tylko dla wspierajacych :D ktorzy beda mu placic za pieprzenie glupot albo za slodzenie jaki on wspanialy jest :D
tak dalej menelu 207 tak dalej.... im wiecej twoich kretynskich wypowiedzi i zachowan tym szybciej zakonczy sie twoja kariera. bravo ty.
szkoda ze ci debile co placa dla menela nie zdaja sobie z tego sprawy ze za 2-3 lata juz nie bedzie tego scierwa menelskiego xD.
na filmie menel szanuje widza za wplate :D
#kononowicz #patostreamy
Peleryna - moczopijca 207 to jednak taktyk/strateg....na własne zyczenie ora sam sieb...
  • 12
@marian-nitroszczur to jest moje zdanie. Wiem, że są dzieci które stawiają sobie za wzór postępowania takie menelstwo. Widzą dorosłego, który cały czas siedzi w domu u matki, nic nie robi tylko gra w gry i daje się obrażać przez internet za pieniądze. Gdzie honor i gdzie ambicja?
@Peleryna: no fajna krytyka o jego ojcu i matce w co drugim komentarzu o moczu. Dobierasz sobie ideologie jak sradek fijuśne okulary do robienia show.
Ja mam bekę z jego udawanej elokwencji i nastolatkowania (co w sumie jest jego szczęściem) jak go wybijecie z ryrmu to nie dostarczy więcej filmów do beki. To nie major gdzie #!$%@? pójdzie do lasu odreagować z resztą on też już olewa nitrołowców na safari przez
@marian-nitroszczur Parę lat temu w zespole pracowników, którym kierowałem był młody chłopak. Wiedział, że gram na instrumentach muzycznych i podpytywał mnie o mikrofon. Nie wiedziałem wtedy co to jest patostreaming czy jakieś donejty. Jak się okazało ten chłopak był tym podjarany bo się naoogladał takich meneli i zrobił własny kanał dobrego celu. Z wielkim poczuciem sukcesu opowiadał o swoich donejtach itd... obecnie nie żyje bo się zaczął przed monitorem śledząc donejty. Tak