Wpis z mikrobloga

pracę którą może wykonywać każdy ktoś gdziekolwiek zapłaci więcej niż minimum egzystencjalne?


@Don_Bandolero: Od kiedy 500zł na rękę to jest minimum egzystencjalne? Dla kogo? Dla kwiatka doniczkowego który potrzebuje tylko słońca i wody?
Gdzie wynajmiesz za tyle mieszkanie, opłacisz rachunki, wyżywisz się czy ubierzesz? To są jakieś fanaberie?

Pracodawcom w tym kraju się w dupach poprzewracało. Piszą w ofertach pracy, że oferują "wypłatę na czas". To jest #!$%@? jakieś zdziwienie, że pracownikowi trzeba płacić? Niech sobie w #!$%@?ę wsadzą te karty multisport do pozamykanych siłowni i owocowe czwartki - zapłaćcie ludziom jak się należy w CYWILIZOWANYM kraju i człowiek sobie sam kupi te dwa jabłka z biedronki jak będzie
  • Odpowiedz
@LittleBi najpierw wrzucasz ogłoszenie nie dodając że praca dotyczy zaangażowania w wymiarze 2h dziennie, ktoś wyżej przeliczyl że wychodzi z tego 2500 brutto, z danych za 2017 wg rządzących (podkreślam - rządzących) minimum egzystencjalne wyniosło 1954 zł dla rodziny czteroosobowej na miesiąc
  • Odpowiedz
@LittleBi Czyli podsumowujac: 1) wrzucasz ogłoszenia którego nie widziałaś na oczy i rozpetujesz gownoburze 2) Nie ważne kto to przeliczyl 3) Wrzuciłem dane z Wikipedii bo nie chce mi się dłużej szukać, ale różnica między 1954 w 2017 roku a 1251 4lata później wygląda na jakiś srogi błąd. Tak czy inaczej jest tak jak napisałem wyżej, podana przez Ciebie oferta pracy jest za minimum socialne co sama potwierdzasz
  • Odpowiedz