Wpis z mikrobloga

Siema, co myślicie o garniturach w kolorach ciemnoczerwonych? Rozważam kupienie takiego na śluby i inne luźniejsze sytuacje. Mi się podoba ale jestem fanem kolorów ciemnoczerwonych więc nie jestem obiektywny ( ͡° ͜ʖ ͡°) Myślę o czymś jak na zdjęciu ale nie jestem do końca przekonany co do odcienia.
#modameska #ubierajsiezwykopem #garnitur
michalmi - Siema, co myślicie o garniturach w kolorach ciemnoczerwonych? Rozważam kup...

źródło: comment_1615241431J09UacVU3V1L5zoozYpRR3.jpg

Pobierz

Ciemnoczerwony garnitur

  • Kicz i wiocha 64.8% (79)
  • Fajny! 35.2% (43)

Oddanych głosów: 122

  • 11
  • Odpowiedz
@michalmi: na pewno lepiej niż czerń czy grafit, na pewno gorzej niż odcienie błękitu. Ja bym się rozejrzał za czymś ciemnozielonym, jeżeli nie lubisz tradycyjnych garniaków. Bordo będzie zwracało na siebie za dużo uwagi, a w takich wydarzeniach jak wesele/ślub to para młoda musi ubiorem dominować.
  • Odpowiedz
@Zebrzysta_Zebra: Po prostu uznaję inne kolory garnituru niż czarny o granatowy xD @Krzysu: Dzięki za podpowiedź z ciemnozielonym, bardzo mi się podoba. Z tym weselem to jako przykład podałem, chodzi mi o mniej formalne sytuacje gdzie garnitur inny niż w klasycznych kolorach nie byłby faux pas.
@typowy_lobuz: chyba czas na kolejną ankietę tym razem z #pokazmorde @Phatee: Nie miałbym zamiaru go używać na co dzień a raczej w
  • Odpowiedz
@michalmi: cały garnitur tak średnio, bo do noszenia nazwijmy to wyróżniających się kolorów trzeba mieć charakter i charyzmę i pewność. Ale spodnie w kolorze jasno/ciemnoczerwonym, wiśniowym/burgundowym itp - Noszę i sobie chwalę.
  • Odpowiedz