Wpis z mikrobloga

Wołam @Dibhala @KapiBara1337 @sprawek @Caishen @Niemam0chotynaNic @krzysiek1656 @Iberia @mestat @Stettiner22 @trablach @MaxWalonkoo @m2268 @Maluszex @Nxtp @Stettiner22

Kontynuacja wpisu:
https://www.wykop.pl/wpis/56011597/jutro-mnie-czekaja-pierwsze-zajecia-z-nauki-tanca-/

Przyszedłem, powiedziałem, że jestem nowy i na którą godzinę.
Przebrałem się, czekam na korytarzu. W pewnym momencie instruktor powiedział, że tańczymy dzisiaj bachatę (co tydzień co innego, specjalnie dla osób uczących się) i wyszła dziwna sytuacja bo miało być więcej dziewczyn niż facetów, a nie ma ich w ogóle przez dzień Kobiet XD Popytali się dziewczyn z innych grup i finalnie wyszło 6 facetów (normalne mirki, 3 mi się kojarzyło z przegryw) i 5 dziewczyn z czego:

pierwsza szara myszka 20-25, była normalna i miła
druga to starsza ukrainka, chyba instruktorka innego tańca, prowadzący ją upominał aby była delikatniejsza, nie denerwowała na nowych i nie "kleiła" do młodych XD
trzecia była mocnym przegrywem, nie mogła czasem ogarnąć zwykłego obrotu, dziwna z zachowania (jedyna z oryginalnego składu, który był zapisany na dzisiaj!)
czwarta to kobita 40-50 lat nie była zbyt żywa, tańczyła od listopada NO ALE #!$%@? NIBY CO
piąta przed 30, widać że nie chciała tam być, może taki poker face - nic ciekawego ogółem

Na tańcach miały być kompletnie inne osoby, no ale co do samych lekcji i instruktora to bardzo OK. W ogóle to jest #!$%@?, że dziewczyna się kręci spokojnie a facet musi w międzyczasie zrobić kilka KONKRETNYCH kroków, które wcale nie są łatwe. Faceci mają gorzej :C Zobaczę jak to wygląda za tydzień i też zawołam. Jak mi się spodoba to ogarnę jakąś różową i spróbuję różnych innych tańców.

#wroclaw #taniec #naukatanca #dance
  • 16
  • Odpowiedz
@Straszy: Cieszę się, że zawołałeś. Bachata to jeden z moich ulubionych tańców. Bardzo uniwersalny, można go tańczyć do popularnych piosenek w różnych okolicznościach.
Facet w tańcu towarzyskim ma lepiej niż kobieta bo wg mnie ma łatwiejsze kroki i co najważniejsze TO ON PROWADZI. Na twoim miejscu spróbowałbym za tydzień jak ekipa będzie w komplecie.
  • Odpowiedz
@Straszy: Legancko ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na takich 'singlowych' zajęciach tak bywa. Na początku moich towarzyskich bywały tygodnie z 8 laskami i 3 facetami jak i odwrotnie bo to zawsze zdarzą się sieroty co nie przyjdą w danym tygodniu.

A bachatka legancki temat, co prawda zaczyna schodzić turbo w stronę sexu na parkiecie i co za tym idzie komercyjnie kursy samej bachaty są sukcesem... ale czy to
  • Odpowiedz
@Nxtp: mam nadzieję, że to było wyjątkowo jutro no i że przez pandemię tak wygląda ten niedobór świń, łatwiej jest tańczyć z kimś kogo możesz objąć w pasie XD
  • Odpowiedz
@Straszy: ogólnie jeśli ci się podoba to bachata jest dobrym wyborem - najpopularniejsza więc masz duży wybór zajęć i imprez. No i tak jak wszędzie #blackpill działa, jak jesteś niskim zakolakiem to różowe będą z utęsknieniem czekać na rotacje gdy z tobą tańczą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz