Wpis z mikrobloga

Boomerzy, którzy poznawali się przez znajomych, a na 1 randki chodzili w takie miejsca będą nam mówić, że dziś łatwo jest znaleźć dziewczynę bo są te, no, komputery i tam jest dużo dziewczyn oraz nie trzeba wychodzić z domu. Z takimi ludźmi żyjemy i współdzielimy terytorium. To jak byśmy mieli za sąsiadów marsjan i oni dawaliby nam porady na ludzkie problemy.

#blackpill #przegryw #zwiazki #tinder
hans211 - Boomerzy, którzy poznawali się przez znajomych, a na 1 randki chodzili w ta...
  • 48
  • Odpowiedz
@UberSoldat: gorzej jak ojciec forsuje synowi jakieś redpillowe techniki przez co synek zamienia się w krindżowego PUA-cela zamiast żuć gumę, pilnować oddychania przez usta i zbierać kasę na operacje plastyczne
  • Odpowiedz
@hans211 Wówczas wystarczyło że facet nie pił, nie bił i pracował a już był dobrą partią, przez co osoby które wchodziły wówczas w dorosłe życie nie rozumieją że dziś już wymagania są inne i dla wielu facetów niemożliwe do przeskoczenia.
  • Odpowiedz
  • 92
@hans211 kurna jak oni tańczą wogóle ja pordole xD pamiętam jak mi raz w klubie laska pocisneła że tańczę jak w przedszkolu xD i aż się zdziwiłem bo wtedy już dobrze tańczyłem :) tymi boomerami dzisiejsze laski to by powycieraly podloge ( ͡º ͜ʖ͡º)

Ale tak samo boomerzy doradzają ze studiami albo pracą "synek dobra stała robota za 3k netto, bedziesz pracował to się dorobisz". Serio,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
Boomerzy, którzy poznawali się przez znajomych


@hans211: to już wg #!$%@? nie można poznawać sie przez znajomych? szybko u was postępują te choroby mózgu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
w czasach rodziców dużo łatwiej było zawierać znajomosci a ty bardziej zwiazki


@Leevvir: Niby czemu łatwiej? Raczej trudniej. Dzisiaj każdy ma telefon, dostęp do internetu. Nawet poznać kogoś przez internet jest łatwo.
  • Odpowiedz
@windows95: serio muszę ci #!$%@? takie proste rzeczy tłumaczyć kiedyś kobieta brała mężczyznę ze swojego otoczenia a dziś dzięki internetowi może wybrać sobie najlepszego najbogatszego może przebierać pośród mężczyzn z całej polski dodaj do tego gdzie spermiarze podbijają im ego
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Leevvir: No to od razu zaczynaj rozmowe od tego ze jesteś incelem baranem z problemami i fobią, a nie tu owijasz w bawełne. Nie korzystam z aplikacji typu tinder, ale zarówno kobiety jak i faceci mają dzięki takim aplikacjom ułatwione poznawanie się. A za brak znajomych obwiniaj życie spędzone przed komputerem a nie czasy xD
  • Odpowiedz