Wpis z mikrobloga

Boomerzy, którzy poznawali się przez znajomych, a na 1 randki chodzili w takie miejsca będą nam mówić, że dziś łatwo jest znaleźć dziewczynę bo są te, no, komputery i tam jest dużo dziewczyn oraz nie trzeba wychodzić z domu. Z takimi ludźmi żyjemy i współdzielimy terytorium. To jak byśmy mieli za sąsiadów marsjan i oni dawaliby nam porady na ludzkie problemy.

#blackpill #przegryw #zwiazki #tinder
hans211 - Boomerzy, którzy poznawali się przez znajomych, a na 1 randki chodzili w ta...
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@hans211: Epickie.

Z tym byciem miłym to miało sens gdy normą było że chłop bije kobietę, może pić ile chce i ta nie śmie mu zwrócić uwagi etc. Bycie miłym sprawiało że kobieta była cała w kwiatkach.
Dziś w dobie spermiarzy i białorycerstwa nie da się już wyróżnić byciem miłym. Wszyscy są mili do zeżygania.
  • Odpowiedz
Ale jak jest laski sie nie ru.... czy nie chca tworzyc zwiazkow?

Ruchają się, ale tylko z czadami więc matematycznie nie ma możliwości tworzenia związków bo jeden czad rucha 10 panien.

Czy czady maja kolejki pod chata a reszcie skapuje okruszek ?

Tak.

Ilu
  • Odpowiedz
o kurde ale bełkot. Jak wy w ogóle się uchowaliście z takimi małymi móżdżkami?


@hans211: kto miał wtedy maturę to był kimś. Dzisiaj to papierkiem inżyniera możesz sobie dupę podetrzeć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

jak powiedziałem że będę otwierał sklep internetowy bo obliczyłem że chodzić do pracy mi się nie opłaca czasowo ani finansowo to boomerzy od razu złote rady w stylu "napluć na ręce i do
  • Odpowiedz